Tırsan, Ramazan’da serinletecek Frigo Kampanyası’nı duyurdu

Türkiye treyler sektörünün lideri Tırsan, bugünden itibaren geçerli olmak üzere Türkiye’nin en çok tercih edilen frigorifik semi-treyleri Tırsan Frigo için Ramazan kampanyası başlattığını duyurdu.

banner82
Tırsan, Ramazan’da serinletecek Frigo Kampanyası’nı duyurdu
banner95

Haziran ayı boyunca devam edecek olan kampanya dahilinde, müşteriler 32.900 Euro’dan başlayan indirimli kampanya fiyatlarıyla Tırsan Frigo sahibi olabilecekler.

Soğuk zincir taşımacılığı sektörü, her zaman ilk tercihi olan Tırsan Frigo’yu uygun faiz oranları ve uzun vade fırsatlarıyla satın almak istediğinde ise sadece 2.900 Euro peşinatla kalan bakiyeyi 36 ay boyunca 3 ayda bir ödeme yapacak şekilde, vadeli fiyatından 12 eşit taksitle ödeyerek satın alabilecek.

Üstelik, kampanya dahilinde Tırsan Frigo, hiçbir ek ücret ödenmeksizin 5 yıl boyunca Tırsan Garantisi altında olacak.

Tırsan Frigo, sandviç panel teknolojisinin sağladığı kusursuz yalıtım sayesinde hızlı soğumayı ve geç ısınmayı garantileyerek işletme maliyetlerini düşürmek üzere tasarlandı. En modern teknoloji ile donatılan Tırsan Frigo, uydu sistemi üzerinden semi-treyler veri yönetimi ile sıcaklık kontrolü, sürüş performansı ve yük güvenliği verilerini sağlayacak donanım opsiyonu da sunuyor.

Gıda güvenliği konusunda en yüksek uluslararası standartları karşılayan Tırsan Frigo, hem uluslararası bozulabilir gıda taşımacılığı şartlarını belirleyen Birleşmiş Milletler’in ATP anlaşmasına uygun olarak üretildi, hem de gıda üretimi ve taşınmasında hijyen şartlarının oluşturularak korunmasına yönelik HACCP standartlarını karşılayacak şekilde. Böylece Tırsan Frigo ile gıda taşımacılığı (paketli et, balık, süt, sebze, meyve vb.) uluslararası taşımacılık standartlarına uygun yapılabilmekte.

Aracın şasi üretiminde uygulanan çinko tri-elektron metodlu kataforez (KTL) teknolojisi sayesinde ise Tırsan Frigo 10 yıl paslanmazlık garantisi altında.

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2016, 10:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71