Kässbohrer’den Belçika’ya teslimat

Kässbohrer, Gistel – Belçika merkezli’ Sneltransport EDCO’ ya 2 adet Perdeli Mega semi-treyler teslimatı gerçekleştirdi.

Kässbohrer’den Belçika’ya teslimat

Kässbohrer, Gistel – Belçika merkezli’ Sneltransport EDCO’ ya 2 adet Perdeli Mega semi-treyler teslimatı gerçekleştirdi.

Mutlu Doğan
Mutlu Doğan
02 Aralık 2015 Çarşamba 15:34
Kässbohrer’den Belçika’ya teslimat

 Kässbohrer, Gistel – Belçika merkezli’ Sneltransport EDCO’ ya 2 adet Perdeli Mega semi-treyler teslimatı gerçekleştirdi. Teslimat törenine katılan Sneltransport EDCO’ CEO’su Eddy Maertens,

“Kässbohrer treylerlerde bulunan hidrolik çatı kaldırma sistemi ile tüm kaldırma pozisyonlarda yük emniyet sertifikası sunulmaktadır. Ayrıca hidrolik çatı kaldırma sistemi sayesinde farklı iç net opsiyonları ile operasyonel işlerimizde hızlı yükleme ve boşaltma işlemlerini kolaylıkla yapabilmekteyiz. Birçok noktasından bağlantı yapmaya olanak sağlayan K-fix bağlantı sistemi, yüklerimizi emniyetli şekilde taşıyabilme olanağı sağlamaktadır” açıklamasında bulundu.

Kässbohrer Perdeli Mega Semi-Treyler Özellikleri

 Kässbohrer Perdeli Mega’nın şasi ve panellerinin çinko tri-elektron metoduna göre kataforez (KTL) kaplamalı oluşu sayesinde aracın 10 yıl paslanmazlık garantisi bulunuyor.

 Perdeli Mega’da yük güvenliği, K-fix sistemi ile sağlanmaktadır. K-fix, 236 farklı noktadan yük bağlama olanağı sunmaktadır. Televre üzerinde tüm araç boyunca yer alan her biri 2,5 ton yük direncine dayanıklı bağlama noktaları sayesinde yükler, kapakları çıkarmadan ve aracın iç genişliğinden ödün vermeden Code XL standartlarına uygun olarak emniyet altına alınabiliyor.

 Aracın her iki yanında birbirinden bağımsız 4’er adet kapak bulunması, aracın yükleme ve boşaltılması sırasında esneklik sağlamaktadır. Tırsan Perdeli Mega’nın 400 mm + 100 mm çatı kaldırma özelliği ise aracın iç genişliğinin optimal şekilde kullanılabilmesine olanak tanıyor.

Son Güncelleme: 02.12.2015 15:35
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner71