Iveco Stralis teslimatları tam hız devam ediyor

Iveco’nun yetkili satıcılarından Özgözde otomotiv Ankara merkezli Anka Demir Çelik ve İnşaat Malzemeleri firmasına 5 adet Stralis çekici ve İmay inşaat firmasına 6 adet Stralis çekici teslim etti.

banner82
Iveco Stralis teslimatları tam hız devam ediyor
banner95

Ankara’nın en büyük demir çelik firmalarından olan Anka 5 adet Stralis Hi-Road alarak filosunu genişletirken, İmay İnşaat ise 35 adetlik çekici filosunu Iveco Stralis ile genişletti.

23 yıllık tecrübesi ile Anka çeyrek asırdır demir sektöründe ülkenin gelişmesi ve büyümesi için destek sağlayan bir kuruluş olup  kamu, askeri, sosyal ve prestijli projelerin başlamasında önemli rol oynadı. Mamül temini ve bunun doğru ve zamanında transferi ile temel lojistik güç oluşturmuş ve üretici ile inşaat sanayicisi arasında güçlü bir bağ kurarak güçlü bir çalışma sistemi yürütüyor. Anka Türkiye'nin farklı bölgelerinde farklı ürün gruplarının depolandığı, ana merkezden siparişlerin yönetildiği gelişmiş bir lojistik ağa sahip.

Anka  Karabük, İstanbul, İzmir başta olmak üzere uzun yol nakliyesi de yaparak, şehir içi inşaatlara, ilçelere şantiyelere sevkiyatlar da gerçekleştiriyor.

Teslim törenine Iveco Türkiye bölge müdürü Mert Ural , Özgözde Ankara ağır vasıta satış şefi ve Anka Grup yönetim kurulu üyesi Nuh Atalık katıldı. Teslim töreninde bir konuşma yapan Özgözde ağır vasıta satış şefi İbrahim Demirbaş  Anka ile başlattıkları bu iş birliğinden çok memnun olduklarını ve satış sonrasında da Anka’yı yalnız bırakmayacaklarını ifade etti.İbrahim Demirbaş  daha sonra Yönetim Kurulu Üyesi Nuh Atalık ’a günün anısına bir plaket takdim ettti.

 Ankara’nın önde gelen inşaat firmalarından İmay İnşaat firmasının yetkilisi Arif Toyga’nın katılımı ile gerçekleşen törende ise Toyga Stralis Hi-Road  tercih sebebinde  dayanıklı, konforlu, olmasının yanında düşük işletim maliyetine sahip olmasının etkili olduğunu ifade ettti.


Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2016, 16:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71