UPS Vakfı’ndan çocuklar için bağış

UPS Vakfı, uzun süreli tedavi gören çocuklara psikososyal destek sağlamak amacıyla projeler üreten ve uygulayan Hayata Renk Ver Derneği’ne bağışta bulundu.

banner82
UPS Vakfı’ndan çocuklar için bağış
banner95

UPS Vakfı’nın bu bağışıyla,  İstanbul’da bulunan Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Medeniyet Üniversitesi  Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki etkinlik odalarının kırtasiye ihtiyaçları karşılanacak ve koridorlara açık kütüphaneler yapılacak. Bu sayede hem çocuklar hem de ebeveynler hastanede geçirdikleri uzun süreler boyunca kitap okuyabilecekler.

UPS yaptığı bağışların dışında, gönüllülük aktiviteleri ile de sosyal sorumluluk projelerine destek oluyor. Belirtilen hastanelerde tedavileri devam eden çocuklar ve UPS Türkiye Gönüllüleri, etkinlik odalarında her hafta farklı bir etkinlik gerçekleştiriyor.

UPS Türkiye Genel Müdürü Ufku Akaltan “UPS Gönüllüleri, 2020 yılının sonuna kadar 20 milyon saatlik küresel gönüllülük vaadini gerçekleştirmek için yaşadıkları ve çalıştıkları topluma destek vermeye devam ediyor. Bu doğrultuda UPS Türkiye çalışanları 2015 yılında 2500’den fazla kişi ile 6100 saat gönüllük aktivitesi gerçekleştirdi” dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2016, 14:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71