banner201

Elektrikli ulaşım pazarı 700 milyar dolara ulaşacak

banner233

2019 yılında 140 milyar dolar büyüklüğünde olan global elektrikli ulaşım pazarının değerinin 2026 yılına kadar yaklaşık 700 milyar dolara ulaşacağını ortaya koyuyor. Elektrikli taşıt ve parça üreticileri motorların, batarya sistemlerinin ve elektrik depolama ünitelerinin korunmasına yardımcı olacak birinci sınıf çözümlere ihtiyaç duyarken, AkzoNobel teknik ekibi ve özel toz boya portföyü ile uzman desteği sağlıyor.

banner242
Elektrikli ulaşım pazarı 700 milyar dolara ulaşacak
banner231

AkzoNobel’in toz boyaları halihazırda otomobil gövdeleri, iç kısımları ve alaşım jantlarda kullanılıyor. Şirket, e-mobilitenin yükselişi ve kaydettiği hızlı büyüme sayesinde bugün bataryaların ömrünün uzatılmasına ve araçların menzilinin arttırılmasına yardımcı olacak yeni fırsatlar yakalamış durumda.

AkzoNobel Toz Boyalar Direktörü Daniela Vlad, “Bilinirliği yüksek Resicoat markamız sayesinde elektrik yalıtım ve yüksek sıcaklık çözümleri test edilip onaylanmış, kendini kanıtlamış performans sunabilen, 50 yılı aşkın bir deneyime sahibiz. Bu deneyimlerimizi temel alarak, hem Resicoat hem de Interpon markalarımız ile yeni nesil e-mobiliteye güç katabilmek için inovasyonlarımızı artık daha da ileriye taşıyoruz,” ifadelerini kullandı.

banner95

Hasan Karakurt

YORUM EKLE
banner244
SIRADAKİ HABER

banner174

banner246

banner178