Demiryolcular yeni yönetimini seçti

Demiryolu Taşımacılığı Derneği (DTD), 5 Nisan tarihinde TCDD Fenerbahçe Tesisleri’nde 5. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nın ardından yeni yönetim seçildi. Genel Kurul’da yapılan seçimde Özcan Salkaya, DTD’nin yeni başkanı oldu.

Demiryolcular yeni yönetimini seçti
banner95

 

 

DTD’nin diğer Yönetim Kurulu Üyeleri ise şu isimlerden oluştu: İbrahim Öz (Başkan Yardımcısı), Bekir Sami Günsay (Başkan Yardımcısı), Jan Berslen Devrim (Genel Sekreter),  Onur Gökhan Göllü (Sayman),  Ömer Faruk Bacanlı (Üye), Recep Soyak (Üye), Cihan Akın (Üye), Mehmet Sıddık Öğmen (Üye).

DTD Başkanı Özcan Salkaya demiryolunun serbestleşmesine yönelik kanunun çıktığı hatırlatarak bundan böyle yönetmelik ve talimatların oluşturulmasında görev alacaklarını söyledi. Bu konuda Demiryolu Düzenleme Genel Müdürlüğü ile birlikte çalışacaklarını anlatan Salkaya, demiryolunda herkese eşit imkan tanıyacak yönetmeliklerin çıkması için çalışacaklarını kaydetti. Salkaya, yönetmelikler dışında üniversitelerle ve sivil toplum kuruluşları ile demiryolunu kapsayan konularda birlikte hareket etmeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.

DTD YENİ YÖNETİM KURULU LİSTESİ

Özcan Salkaya – KLN Lojistik – Başkan

İbrahim Öz – Rinotrans – Başkan Yardımcısı

Bekir Sami Günsav – Yapıray – Başkan Yardımcısı

Jan Berslen Devrim – Alışan Lojistik – Genel Sekreter

Onur Gökhan Göllü – Reysaş – Sayman

Ömer Faruk Bacanlı – Medlog – Üye

Recep Soyak – Va-Ko – Üye

Cihan Akın – Eti Lojistik – Üye

Mehmet Sıddık Öğmen – Omsan – Üye

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner91

banner71