banner126

Yüzde 10'a kadar tasarruf sağlıyor

Scania Sürüş Akademisi tarafından verilecek eğitimlerde Scania’nın üstün olduğu yol, yük güvenliği ve ekonomik sürüş özelliklerinin pekiştirilmesi ve işletim maliyetlerinin minimuma indirilmesi hedefleniyor.

banner179
Yüzde 10'a kadar tasarruf sağlıyor
banner95

 Scania’nın profesyonel bir eğitim kurumu ile gerçekleştirdiği bu hizmet, ağır ticari araç ve lojistik sektöründe sürücü eğitimlerine kurumsal yapıyı getiren bir ilk olarak dikkat çekiyor.

Scania satın alacak müşterilere sunulacak olan sürüş eğitiminde yakıt tasarrufu, yol güvenliği, yük güvenliği gibi konular öncelikli olmak üzere aracın sahip olduğu son teknolojiler ve bu teknolojilerin doğru bir şekilde kullanımı teorik ve pratik uygulamalar ile aktarılıyor.  

“Scania olarak eğitimin önemine inanıyoruz”

Günümüz yoğun rekabet ortamında özellikle kullandığı aracı yakından tanıyan, işletme maliyetlerini düşüren sürücülerin her zaman tercih edileceğini belirten Doğuş Otomotiv Scania Genel Müdürü İlhami Eksin “Scania kullanıcılarına artı değer sağlamak amacıyla başlattığımız Scania Sürüş Akademisi eğitim çalışmaları ile müşterilerimize yakıt tüketimi, inşaat serisi, defansif sürüş eğitimleri vereceğiz. Profesyonel bir eğitim kurumu ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği ile kurumsal bir yapıya kavuşan bu hizmetimizle yol güvenliğini artırmak, sürücü davranışlarını geliştirmek, yakıt tüketimini ve aracın yıpranma payını azaltmak, yani nakliye firmasının işletim maliyetlerinin düşürülmesine katkıda bulunmak istiyoruz.” açıklamasında bulundu.

Yüzde 10’a varan yakıt tasarrufu sağlanıyor

Eğitim çalışmaları kapsamında her yeni Scania araç satın alan kullanıcıya 500TL değerinde sürüş eğitim kuponu hediye edilecek. Bu kupon karşılığında kullanıcı İstanbul’daki Scania Sürüş Akademisi’nde teorik ve pratik eğitime katılabilecek. Ayrıca talep etmesi halinde yol emniyeti,  yakıt test sürüşü gibi daha geniş kapsamlı eğitimler de alabilecek. Scania Sürüş Akademisi eğitimleri sonucu toplam işletme giderlerinin yaklaşık yüzde 60’nı oluşturan yakıt tüketiminde yüzde 10’a kadar tasarruf sağlanabiliyor.

Scania, yol güvenliği ve ekonomik sürüş konularına verdiği önem ile ekonomiye katkı sağlamayı ve daha temiz bir çevreye yardımcı olmayı hedefliyor.

YORUM EKLE
banner184
SIRADAKİ HABER

banner198

banner174

banner178