'Yılın Dijital İnovasyonu' ödülü DAF'ın oldu

DAF Trucks’ın 3D DAF Kamyon Konfigüratörü prestijli Computable Award 2018 ödülünü kazandı. Bu son teknoloji ürünü web aracı, DAF müşterilerinin ideal araçlarını sanal ortamda tasarlamalarını sağlıyor. Hollanda'daki en önemli IT ödüllerinden biri olan Computable Award, IT uzmanları jürisinin yanı sıra Computable dergisinin okuyucuları tarafından da oylanarak veriliyor. DAF’ın ödülü “Yılın Dijital İnovasyonu” kategorisinde yer alıyor.

'Yılın Dijital İnovasyonu' ödülü DAF'ın oldu
banner95


3D DAF Truck Configurator, herhangi bir özel nakliye uygulaması için çevrimiçi en uygun kamyonu oluşturmayı sağlıyor. İki, üç veya dört aks, tek veya çift tahrikli, önden çekişli veya arka çekişli bir dingil, Day, Sleeper, Space or Super Space Cab – - akla gelebilecek her kamyon ve şasi varyantını online olarak yapılandırabiliyor.

“Otomotive sektöründe eşsiz”

Computable dergisinin baş editörü Sander Hulsman, " DAF, 3D Online Kamyon Yapılandırıcısı ile çevrimiçi kamyon konfigürasyonunu alanında ön planında yer alıyor" dedi. "Yakıt tankları ve batarya taşıyıcıları gibi bileşenlerin konumlandırılması için neredeyse sınırsız olanaklar da dahil olmak üzere mevcut tüm seçenekler görülebiliyor. Standart resim ve dosyalar kullanmak yerine, bilgilerin doğrudan DAF'daki orijinal CAD kaynak dosyalarından alınabilmesi konfigüratörlerde de olduğu gibi benzersiz özelliğidir. Bu da % 100 doğruluk demek. Ayrıca 3D Truck Configurator, belirtilen kamyona mümkün olan en küçük ayrıntıda otomotiv endüstrisinde benzersiz olan göz atma olanağı sunar. Computable Awards’ın uzman jürisine ve Computable okurlarına göre DAF, 'Yılın Dijital İnovasyonu' kategorisinde haklı bir kazanan oldu.

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2018, 12:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71