Yeni bayisini Gaziantep'te açtı

Iveco, Gaziantep yetkili satıcısı ve servisi Üstün-İş’i düzenlenen bir törenle hizmete açtı. Törene, Iveco Araç Yönetim Kurulu Başkanı Maurizio Manera, Üstün-İş Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Zengin, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Eyüp Bartık ve Gaziantepli taşımacılar katıldı.

Yeni bayisini Gaziantep'te açtı
banner95

33 YILLIK TECRÜBE

Yoğun katılımın olduğu törende bir konuşma yapan Üstün-İş Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Zengin, Otomotiv sektöründe 33 yıllı bir tecrübeye sahip olduklarını ve Gaziantep’te otomotivde daha güçlü olabilmek için Iveco’nun bayiliğini üstlendiklerini söyledi. Gaziantep’te Iveco’nun bayrağını yüksekte tutmayı hedeflediklerini vurgulayan Eyüp Zengin, “33 yıldır çeşitli markalara hizmet verdik. Üstün-İş olarak satış, servis ve yedek parça konularında çeşitli ödüllerimiz bulunuyor. 2008- 2010 döneminde temsil ettiğimiz markalar ile arka arkaya Türkiye araç satış üçüncü olduk” dedi.

Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Eyüp Bartık 

Üstün-İş Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Zengin 

Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Eyüp Bartık ise daha önce Iveco’nun Avrupa’daki tesislerini gezme fırsatı bulduğunu belerterek, “Iveco’nun dünadaki yeri çok iyi biliniyor. Iveco’yu Gaziantep’e getiren Eyüp Zengin ve ailesine çok teşekkür ediyor ve başarılı olmanısını diliyorum” diye konuştu.

Iveco Araç Yönetim Kurulu Başkanı Maurizio Manera 

GAZIANTEP’TE DAHA GÜÇLÜ BULUNMAKTAN MUTLUYUZ”

16 Nisan günü düzenlenen açılış töreninde konuşma yapan Iveco Araç Yönetim Kurulu Başkanı Maurizio Manera da, açılışa Gaziantepliler’in göstermiş olduğu ilginin kendilerini çok mutlu ettiğini belirtti. Iveco’nun yeniden yapılanma çerçevesi içinde Üstün-İş bayiliğini hizmete soktuğunu ifade eden Maurizio Manera, “Üstün-İş ile başladığımız işbirliğimizden son derece memnunuz. Amacımız hem ürün hem hizmet anlamında tüm gücümüz ile müşteriye daha yakın olmak” dedi ve ekledi: “Ben sayın Mehmet Zengin ve ailesine bu modern tesis ile Iveco’ya olan inancını gösterdiği için teşekkür ediyorum. Ayrıca her yeni açılan, yenilenen tesis o bölgenin gelişimine katkıda bulunur. Gaziantep’de daha güçlü bulunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Gaziantep ticari araç satışlarında Türkiye’nin 7. en büyük şehri olmasından dolayı sektörde önemli bir yere sahip.”

Iveco Gaziantep bayisi Üstün-İş 

AYNI ANDA 15 ARACA HİZMET

4 bin 200 metrekaresi açık, 2 bin 100 metrekaresi kapalı alan olmak üzere toplam 6 bin 300 metrekare alandan oluşan Üstün-İş bayiliğinde satış servis yedek parça hizmeti sunuluyor. Ayrıca bayide 2 bin 200 metrekarelik bir alanda da ikinci el araç satış hizmeti veriliyor. Müşterilere satış ve satış sonrasında ihtiyacı olan her türlü yardım hızla değişen teknolojilerden de anında istifade ederek sunulacağını belirten yetkililer, mekanik alanlarının aynı anda 15 araca hizmet vermeye müsait olduğunu belirtiyor. Servis bölümünde ise toplam 35 personel, satış ve 2.el satış bölümünde de toplam 12 personel ile müşterilerine hizmet verecek olana Iveco’nun Gaziantep bayisi Üstün-İş, yakın zamanda toplam çalışan sayısını 60 kişiye çıkarmayı hedefliyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
abdullah kikicparlar
abdullah kikicparlar - 3 yıl Önce

Acilmista ise yaramıyor tel bile cevap vermiyorlar bu nasıl servis

Erol şahinoğlu
Erol şahinoğlu - 1 yıl Önce

Yeni iş yeriniz hayırlı olsun eski müşterimiz hakkari

SIRADAKİ HABER

banner91

banner71