banner126

Volvo Trucks'tan reality şov

Volvo Trucks yaratıcı pazarlama faaliyetlerini bu kez de sanatçı Mapei’nin rol aldığı bir reality şov ile sürdürüyor. Avrupa çapındaki dokuz günlük bir yolculuk boyunca, yönetmen Liza Minou Morberg ile yeni bir müzik videosu çekecek. Sahne donanımlarıyla dolu bir Volvo Trucks ve dünyanın en iyi sürücülerinden biri de onlara yardımcı olacak. Sonuçları "Reality Road" TV dizisinden takip edebilirsiniz.

banner179
Volvo Trucks'tan reality şov
banner95

Volvo Trucks Halkla İlişkiler Direktörü  Per Nilsson, “‘Reality Road’ ile servis hizmetlerimizin gücünü göstermek istiyoruz” dedi. Per Nilsson, “Bir kamyonun yola devam edebilmesi için, araca bağlı olan hizmetler de en az aracın kendisi kadar önemli. Aynı zamanda eğlenceli bir TV programı sunarak daha geniş bir kitlenin ilgisini çekmeyi amaçlıyoruz. Bildiğim kadarıyla, pazarlama amacıyla reality şov kullanan ilk şirket biziz” dedi.

Mapei'ye bu yolculukta yönetmen Liza Minou Morberg, "Epic Split" sürücüsü Jens Karlsson, köpekleri Sushi ve özel olarak tasarlanmış bir Volvo FH eşlik ediyor. Dokuz gün boyunca, 4.000 kilometreden fazla yol katederek İsveç'ten İtalya'ya kadar gidiyorlar.

Videosu çekilen "millionwaystolive" şarkısı, Mapei'nin bu yıl yayınlanacak olan albümünde bir parça olarak yer alacak.

Mapei, “Seyahat etmeyi ve yeni insanlar ve kültürlerle tanışma fırsatım olmasını seviyorum. Bu aynı zamanda "millionwaystolive" şarkısının da konusu: Kendini sınırsız bir seyahat özgürlüğüyle yollarda bulmak. Bu, yollarda seyahat ederken dinlenebilecek en müthiş şarkı” dedi.

11 Haziran tarihi itibari ile yayınlanan ilk 3 bölümü TRANSMEDYA VİDEO'dan izleyebilirsniz.

1.Bölüm - http://www.transmedya.com/video/watch.php?vid=e28a3c0ec

2.Bölüm - http://www.transmedya.com/video/watch.php?vid=facdec05f

3.bölüm - http://www.transmedya.com/video/watch.php?vid=7de8054dc

banner191
YORUM EKLE
banner160
SIRADAKİ HABER

banner198

banner174

banner178