banner126

Volkswagen Doğuş Finansman ve Scania Finansman birleşti

Volkswagen Doğuş Finans A.Ş., ağır ticari araç sektöründe finansal hizmetler sunan Scania Finansman’ı bünyesine dahil etti

Volkswagen Doğuş Finansman ve Scania Finansman birleşti
banner95

Ağır ticari araç sektöründe Scania müşterilerine kapsamlı finansal çözümler sunan Scania Finansman A.Ş, Vdf bünyesine dahil olarak hizmetlerine daha etkin bir şekilde devam ediyor.

Güçlerin birleşimi

Tüketici finansmanından, sigorta hizmetlerine, faktoringten, servis hizmetlerine kadar müşterilerin bütçe ve ödeme şartlarına uygun olarak farklı finansal ürün ve hizmetler sunan Vdf, Scania Finansman’la güçlerini birleştirerek ağır vasıta araç finansmanında da hizmet vermeye bladı.

Scania markası için finans hizmeti de Volkswagen Doğuş Finans’ta

Türkiye’de 16 Yetkili Satıcı ve 20 Yetkili Servis noktasına sahip Scania marka araçlar için kredi ve diğer ürünlere yönelik hizmetler Vdf Grup Şirketleri bünyesinde sunulacak. Ağır ticari araç ile kobi ve ticari segmentindeki müşterilere de kredi hizmeti verecek olan vdf bu hizmetiyle yurt içi- yurt dışı taşımacılık ,  inşaat ve sanayi sektörlerini de destekleyecek.

Scania Finansman A.Ş’nin ağır ticari araç sektöründeki tecrübesini aktaracağı işbirliği sayesinde, otomotiv sektörünün tüm segmentlerinde yer alan Vdf, liderliğini de güçlendirmiş oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER