Uluer’e 100 Axor

Mercedes-Benz Türk bayii Gülsoy Otomotiv, hafriyat ve nakliye sektöründe hizmet veren Uluer Petrokimya A.Ş.’ye 100 adet Mercedes Axor 1840 satışı gerçekleştirdi. Teslimat törenine Gülsoy Otomotiv Çekici Satış Müdürü Osman Acer, Kamyon Satış Müdürü Gökhan Mede, Pazarlama İletişimi Müdürü Mine Öztuncay, Kamyon Filo Satış Danışmanı Mert Ayçıl, Kamyon 2.El Satış Danışmanı Uğur Göymen, Uluer Petrokimya adına ise Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Uluer katıldı.

Uluer’e 100 Axor
banner95

Uluer Petrokimya 2011, 2012 ve 2013 model 40 adet Mercedes Axor’larını takasa vererek 100 adet satış sözleşmesi imzaladı. Kamil Uluer, 100 adetlik siparişinin 40 adedini Gülsoy Otomotiv Tuzla tesislerinde, Kamyon Filo Satış Danışmanı Mert Ayçıl’dan teslim aldı. Firma, 7.5 milyon euroluk  siparişin diğer 60 adetlik bölümünü ise, önümüzdeki ay  filosuna dahil edecek. Yönetim Kurulu Başkanı  Kamil Uluer, firmasının filo genişletme ve model yenileme planları dahilinde sipariş verdiklerini belirterek şöyle konuştu:

“Mercedes kalitesinin sağlamlığının ve konforunun ne olduğunu zaten biliyorum. Mercedes’le çalışmamız 2011 yılında başladı. Araçları düşük maliyet giderleri nedeniyle tercih ettik. Takas, finansman ve satış sonrası hizmetlerinden aldığımız geri dönüşler Mercedes Axor’da karar kılmamızı sağladı. Mercedes deyince aklımıza ilk Gülsoy Otomotiv geliyor. Burada kurduğumuz samimiyet, ticaretimize de yansıdı. Araç alımlarında bütün çalışmalarımızı Mercedes-Benz Türk bayii Gülsoy Otomotiv üzerinden yürütüyoruz.”

Gülsoy Otomotiv Çekici Satış Müdürü Osman Acer de Uluer Petrokimya’nın büyük filoya sahip olduğunu, Mercedes markasını ve Gülsoy Otomotiv’i tercihinden dolayı memnun kaldıklarını belirtti. Osman Acer, “Kamil Bey markamızı tercih ettiğinde bizim samimiyetimiz ön plana çıktı. Doğal olarak bu samimi yaklaşımımız ve arkadaşlığımız, Kamil Bey’in Gülsoy’u tercihinin nedeni oldu.  Biz Gülsoy olarak Uluer Petrokimya ile daha uzun yıllar çalışacağız. Araçların, Kamil Bey’e ve şirketine hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

 

Finans ve takas desteği

Kamyon Filo Satış Danışmanı Mert Ayçıl ise, Uluer Petrokimya Yönetim Kurulu Başkanı  Kamil Uluer’in kendilerine danışarak yola çıktığını belirterek şunları söyledi: “Kamil Bey ile uzun zamandır tanışıyoruz. Her filo planlamasında bize mutlaka danışır. Bu kez de öyle oldu. Kamil Bey bize diğer markalarında tercihlerini getirerek masamıza koydu. Bizler de ona ‘karar sizin, ancak bu segmentte en iyi Mercedes Axor’dur. Bunun üzerine araç bulamazsınız’ dedik. Kendisine markamızı tercih ederek, markamızın sağlamlığı ve kalitesinin yanında finans ve takas gibi avantajlarımızla nasıl kârlı çıkacağını anlattık. O da ikna oldu. Diğer markaları da test etmesine rağmen, tercihini Mercedes’ten yana kullandı. Kamil Bey’in bizimle çalışmasın dolayı  memnuniyet duyuyoruz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner91

banner71