banner126

TruckStore araçları yola çıktı

TruckStore, Roadshow’u ile Eylül ayında yollarda olacak. Her yıl rotasını farklı illere çeviren ve böylelikle Türkiye’nin dört bir yanına ulaşan Mercedes-Benz TruckStore Roadshow’un bu yılki hedefleri Hatay, Mersin, İzmir ve Denizli.

TruckStore araçları yola çıktı
banner95

 “TruckStore Roadshow” ile ziyaret edilecek bölgeler ve tarihleri;

11 Eylül Perşembe                  Hatay / Payas Nakliye Garajı

12 Eylül Cuma                         Mersin / Mersin Nakliyeciler Sitesi

18 Eylül Perşembe                  İzmir / Aliağa Kamyoncular Koop.

19 Eylül Cuma                        Denizli / Merkez Üçgen Çarşısı

19 Eylül Cuma                        Denizli / Ender Dinlenme Tesisleri

Müşterilerine entegre ürün ve hizmet sunması ile sektörde öncü olan Mercedes-Benz Türk 2.El kamyon faaliyetlerini TruckStore markası ile yürütüyor. TruckStore çekiciden treylere kadar her marka, model ve yaşta aracı müşterilerine sunuyor. Tek noktada kusursuz hizmet sunan TruckStore, müşterilerine tam hizmet avantajı sağlıyor. Eski kamyonların takasa verilerek yeni bir Mercedes-Benz kamyona sahip olunabileceği gibi, takas olmaksızın 2. El bir kamyona sahip olunabiliyor, garanti, finansman ve sigorta hizmetleri imkanlarından faydalanılabiliyor.

Hadımköy’de bulunan merkezi ve Türkiye genelinde işbirliği içerisinde olduğu Mercedes-Benz yetkili bayileri aracılığı ile müşterilerine ulaşan TruckStore, taşıtları alım aşamasında detaylı ekspertizden geçiriyor ve ekspertiz neticesine göre de kategorilendirip satışa sunuyor. Bu kategoriler sayesinde müşteriler kendilerine en uygun 2. El taşıta ve taşıta ilişkin tüm detaylı bilgilere ulaşabilmenin yanısıra hızlı ve güvenilir bir seçim yapabiliyorlar. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER