banner126

Treylerler finanssız kalmadı

Tırsan Finansman A.Ş’yi tanıtan Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, markalardan bağımsız treylere finansman desteği vereceklerini ikinci el için de müşterilerin finansman desteğinden yararlanabileceğini söyledi.

banner179
Treylerler finanssız kalmadı
banner95

Türkiye’nin en büyük treyler üreticisi olan Tırsan Treyler ilk finans hizmeti veren marka oldu. Tırsan Finansman A.Ş’nin bugün Tırsan Treyler Samandıra merkezinde gerçekleşen lansman toplantısına, Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu ve Tırsan Finansman Genel Müdürü Bülent Görer katıldı.

Kampanyayla girdi

Tırsan Finansman A.Ş.’de daha hızlı ve müşterilerini tanıyan bir ekip olduğunu belirten Bülent Görer, artık daha hızlı ve ödeme vadelerinde daha esnek olduklarını söyledi. Görer, kuruluş nedeniyle özel bir kampanya yaptıklarını ve şimdi araç alanların ödemelerine 2016  yılında başlayacaklarını söyledi.

 “Müşterilerimizin her türlü ihtiyacını karşılıyorduk”

Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu da toplantıda yaptığı konuşmada, Tırsan Treyler’in Türkiye treyler sektörünün lideri olduğunu ve bu liderliğini her alanda sürdürmeye devam ettiğini söyledi. “Bir Türk şirketi olarak bu seviyeye gelmiş olmamız hepimizi gururlandırıyor” diyen Çetin Nuhoğlu, “Tırsan Treyler olarak müşterilerimizin her türlü ihtiyacını karşılıyorduk. Bir tek finans konusunda bir hizmetimiz yoktu. Tırsan Finansman’ı kurarak artık bu hizmeti de müşterilerimize sunuyoruz. Hem kendi bayilerimize hem de diğer bayilere finans sağlayacak durumdayız. Çekici, kamyon ve treylerde finansal hizmet vereceğiz. Yani Krone’yi de Serin’i de finanse edebiliriz. Bu konuda bir sıkıntımız yok” dedi.

“Temel beklentimiz satışlarımızın yüzde 40’ını tırsan finans üzerinden yapmak”

Temel beklentilerinin 2016 yılı ortasına kadar satışlarının yüzde 40’ını Tırsan Finansman üzerinden gerçekleştirmek olduğunu belirten Nuhoğlu, amaçlarının Tırsan Finansman’ın büyüklüğünü 50 milyon euroya yükseltmek olduğunu belirtti.

“Avrupa’da çok mutluyuz, Rusya’da yatırım yapmaya devam edeceğiz”

Tırsan Finans’ın ikinci elde de müşterilerine finans desteği sunacağını belirten Nuhoğlu, Tırsan olarak hedeflerinin büyümeye devam etmek olduğunu ifade etti. Konuşmasında yurt dışı yatırımları hakkında bilgi veren Nuhoğlu, Almanya, Hollanda, Belçika’daki durumlarında çok mutlu olduklarını ancak Rusya’da sıkıntıları olduğunun altını çizdi. Nuhoğlu, Rusya pazarının belirsizliği nedeniyle şu an bir şey söyleyemediklerini ancak Rusya’da yatırım yapmaya devam ettiklerini ve devam edeceklerini ifade etti.

“Biz uzun vadeli bir koşucuyuz”

Biz uzun vadeli bir koşucuyuz. Yaptığımız planlar en az 5 yıllıktır” diyen Çetin Nuhoğlu, 10 bini yurtiçi için 10 bini de yurtdışı için olmak üzere 20 bin araç üretmeyi hedeflediklerini söyledi. Bugün sayısal olarak toplam treyler üretiminde Avrupa’da 3. sırada yer aldıklarını ifade eden Nuhoğlu, özellikle air cargo taşımasında açık ara önde olduklarını kaydetti.

banner191
YORUM EKLE
banner160
SIRADAKİ HABER

banner198

banner174

banner178