banner126

Travego Firarda Kolpa konserleri devam ediyor!

Mercedes-Benz Türk, 25 Eylül – 17 Ekim 2014 tarihleri arasında düzenlenecek olan “Travego Firarda Üniversite Konserleri” kapsamında, Türkiye’nin başarılı müzik gruplarından Kolpa’yı 4 yeni şehir ve üniversitedeki sevenleriyle buluşturuyor.

Travego Firarda Kolpa konserleri devam ediyor!
banner95

Mercedes-Benz Travego, artık geleneksel hale gelen “Travego Firarda Üniversite Konserleri” için 9. kez yola çıktı. Türkiye’nin başarılı müzik gruplarından Kolpa’yı Mayıs ayında Edirne Trakya Üniversitesi ve Sivas Cumhuriyet Üniversitesi öğrencileri ile buluşturan Mercedes-Benz Türk, ünlü grubu 4 şehir ve üniversiteyi kapsayan bir turne ile sevenleriyle buluşturuyor. Güvenli, konforlu ve keyifli bir seyahat imkânı sunan Mercedes-Benz Travego otobüsünün kullanıldığı “Travego Firarda Üniversite Konserleri” 25 Eylül17 Ekim 2014 tarihleri arasında Türkiye’nin farklı bölgelerindeki farklı üniversitelerde gerçekleştirilecek.

Öğrenciler Kolpa’yla buluşacak

Ziyaret edilen üniversitelerin ögrencileri, konser öncesi Mercedes-Benz Türk tarafından organize edilen birbirinden farklı ve eğlenceli aktivitelere katılabilecekler. Mercedes-Benz Milli Takımlar Sponsorluğu köşesinde düzenlenecek olan basketbol ve futbol yarışmalarına ve playstation turnuvasına katılan öğrenciler, çeşitli ödüller kazanma şansı yakalayacaklar. Ayrıca, Travego Firarda Facebook sayfasında yapılacak anlık süpriz yarışmalar da konserleri takip edenlere keyifli anlar yaşatacak.  Konser sırasında duygularını, görüşlerini ve mesajlarını paylaşmak isteyen müzik severler, sahneye kurulacak olan led ekranlar üzerindeki tweetwall uygulaması sayesinde anlık yorumlarını alanda yer alan diğer dinleyiciler ve grup ile paylaşabilecekler. “Travego Firarda Üniversite Konserleri” sayesinde sevenleriyle farklı platformarda bir araya gelecek olan Kolpa Grubu, konser sonrasında ise üniversiteli hayranlarıyla fotoğraf ve imza için buluşacak.

Mercedes-Benz Türk “Travego Firarda Üniversite Konserleri” Kolpa Turnesi:

25 Eylül, Perşembe               Bursa                  Uludağ Üniversitesi                        20:00

28 Eylül, Pazar                     Çanakkale          Onsekiz Mart Üniversitesi             20:00

13 Ekim, Pazartesi                Ankara               Hacettepe Üniversitesi                   20:00

17 Ekim, Cuma                     Antalya               Akdeniz Üniversitesi                      20:00

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER