banner126

Tokat Seyahat yaş ortalamasını 1'e indirdi

Tüm Türkiye’de otobüs taşımacılığı yapan Tokat merkezli Tokat Seyahat, yeniden Mercedes-Benz’i tercih ederek Mercedes-Benz Türk Bayii Has Otomotiv’den aldığı 8 adet Travego 15 SHD ile 30 adet Mercedes-Benz marka otobüsten oluşan filosunun yaş ortalamasını 1’e indirdi.

Tokat Seyahat yaş ortalamasını 1'e indirdi
banner95

Mercedes-Benz Türk Pazarlama Merkezi’nde düzenlenen teslimat törenine Mercedes-Benz Türk Pazarlama ve Satış Direktörü Süer Sülün, Mercedes-Benz Türk Otobüs Pazarlama ve Satış Müdürü Burak Tarım, Mercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satış Kısım Müdürü Burak Batumlu, Mercedes-Benz Finansman Türk Otobüs Satış Finansman Müdürü Uğur Erdinç, Has Otomotiv İcra Kurulu Üyesi Mustafa Sarıgül, Genel Müdürü Cem Aşık, Otobüs Satış Müdürü Soner Balaban ve Tokat Seyahat Firma Ortağı ve Tokat Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Ahmet Arat, Aşti Otobüs İşletmecileri ve Acentecileri Dernek Başkanı ve firma ortağı Mustafa Tekeli, İstanbul Bölge Müdürü Sırrı Boğa ve Firma Servis, Bakım ve Kademe Müdürü Nurullah Usta katıldılar.

Mercedes-Benz Türk Pazarlama ve Satış Direktörü Süer Sülün de tören sırasında yaptığı konuşmada şunları ifade etti: “Tokat Seyahat ile aramızda güçlü bir iş ortaklığı var. Şehirlerarası taşımacılığın önemli firmalarından biri olan Tokat Seyhat’in ileride daha da büyük yerlere geleceğinden eminim. Bol kazançlar ve kazasız belasız seferler dilerim.”

Mercedes-Benz Türk Otobüs Pazarlama ve Satış Müdürü Burak Tarım, “Öncelikle Tokat Seyahat’e Mercedes-Benz Türk’ü tercih ettikleri ve Has Otomotiv’e gösterdikleri gayret için teşekkür ediyorum. Ayrıca BusStore ve Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in bu işbirliğine katkıları büyük oldu. Mercedes-Benz Türk olarak müşterilerimize toplu çözümler üretmeye devam edeceğiz.” diyerek işbirliğinin hayırlı olmasını diledi.

Has Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Latif Karaali; “ Tokat Seyahat gibi ikinci kuşağı yetiştiren ve kurumsal çalışan şirketler sayesinde otobüs sektörünün geleceğinin çok parlak olduğunu düşünüyorum. Tokat Seyahat’i tebrik ediyor ve yeni yatırımların hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Has Otomotiv İçra Kurulu Üyesi Mustafa Sarıgül ise “Tokat Seyahat, kaliteye yatırım yapan bir firma. Stratejileri çok akıllıca ve örnek olacak cinsten. Bizleri tercih ettikleri için kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Tokat Seyahat Firma Sahibi ve Tokat Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Ahmet Arat tören sırasında yaptığı konuşmada: “Öncelikle Mercedes-Benz Türk ve Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’e teşekkür etmek istiyorum. Şeffaf yapıları sayesinde sektörün önünü açtılar ve Tokat Seyahat’in de sürekli yeni yatırım yaparak Türkiye’nin en geç filosuna sahip olmalarını sağladılar.  Uzun senelerdir işbirliği içerisinde olduğumuz Has Otomotiv’e de destekleri için teşekkür ediyorum.” dedi.

Tokat Seyahat Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Tekeli ise “Filomuz 30 adet Mercedes-Benz Travego model otobüslerden oluşuyor. Hepsi aynı donanıma ve aynı standartlara sahip. Hizmet sektörünün en önemli kriterinin bu olduğunu ve bu yüzden başarılı olacağımızı düşünüyorum.” dedi.

Şehirlerarası otobüs pazarının 46 yıldır aralıksız lideri olan Mercedes-Benz Türk'un İstanbul’da bulunan Hoşdere Otobüs Fabrikası’nda ürettiği, teknoloji ve kalitede öncü Mercedes-Benz otobüslerin amiral gemisi olan Travego, kullanıcısına en üst seviyede güvenlik, konfor, ergonomi, güç ve performans sunarak ekonomi ve yüksek kazanç için gerekli tüm şartları yerine getiriyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71