banner126

TIRSAN teslimatlara devam ediyor

Emiroğlu Uluslararası Nakliyat‘a 10 adet Tırsan Brandalı Maxima Plus semi-treyler, T.SNS X+ teslim etti. Tırsan Adapazarı Fabrikasında düzenlenen törene Tırsan, Emiroğlu Uluslararası Nakliyat firmasının sahiplerinden Erdoğan Balcı ve DAF-TIRSAN Satış Temsilcisi Orkun Demir katıldı.

banner179
TIRSAN teslimatlara devam ediyor
banner95

Emiroğlu Uluslararası Nakliyat firmasının sahiplerinden Erdoğan Balcı gerçekleşen teslimat töreninde yaptığı açıklamada, “Öncelikli tercih nedenimiz, Tırsan’a duymuş olduğumuz güven ve ürettikleri treylerlerin sağlamlığı ve kalitesidir. Öte yandan DAF-Tırsan’ın geniş servis ağı ile bize sunduğu hızlı ve çözüm odaklı hizmetler de bizim için önemli,” dedi.

Emiroğlu, “Tırsan’ın şasi ve parçalarının paslanmaya karşı kataforez kaplı olması da araçlarımızın 2. el değerini yükseltiyor. Böylelikle alırken de satarken de kazanıyoruz,” ifadesini kullandı.

Merkezi Kayseri olan Emiroğlu Uluslararası Nakliyat, Avrupa ve Asya ülkelerine mobilya, otomotiv parçaları, makine aksamı ve kimyasal madde taşımacılığı alanında hizmeti vermektedir. 

YORUM EKLE
banner160
SIRADAKİ HABER

banner198

banner174

banner178