banner126

Tırsan, Rusya yollarında

DAF tarafından, 4 Eylül-17 Ekim 2014 tarihleri arasında DAF Rusya Roadshow etkinliğine davet edilen Tırsan’ın Kässbohrer markası, etkinliğe Maxima, K.SCS X perdeli treyler aracıyla katılıyor.

Tırsan, Rusya yollarında
banner95

Rusya’nın 10 şehrinin ziyaret edileceği etkinliğin, Baltık kıyılarından Karadeniz kıyılarına uzanan 6 bin 400 kilometrelik  güzergâhı, Tırsan’ın mühendislik gücünün zorlu yol şartlarında sağladığı güvenlik ve dayanımı da bir kez daha gözler önüne serecek. Etkinliğin geride kalan ilk durağı olan Moskova’da K.SCS X perdeli treyler katılımcılardan büyük ilgi görürken, Maxima perdeli treyler aracı etkinliğin ikinci durağı olan Lipetsk’e doğru yola çıktı. Maxima, K.SCS X perdeli treyler aracı DAF FT XF Euro 6 ile çekilecek.

( Etkinlikte ziyaret edilecek şehirler ve güzergâh şöyle: )

Tırsan Ar-Ge gücünün genel kargo taşımacılığına getirdiği verimlilik ve güvenilirliğin vücut bulduğu Maxima, K.SCS X, sağlamlığı kanıtlanmış şasisi ile her türlü yol koşulu ve her tip yük için özel çözümler sunuyor. Maxima’nın hem şasisi hem de tüm kaynaklı çelik komponentleri paslanmaya karşı KTL ile korunuyor, 10 yıl paslanmazlık garantisi veriliyor. K-fix Yük Sabitleme Sistemi ile donatılan Maxima, televre üzerinde her biri 2,5 ton kapasiteli toplam 236 yük bağlama deliği sayesinde seyir ve yük güvenliğini en üst düzeye taşıyor.

Tırsan’ın Kässbohrer markası ile 2011 yılında bu yana faaliyet gösterdiği Rusya’da, başkent Moskova’da satış ofisi, Tula’da ise fabrikası bulunuyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER