banner201

Tırsan Nufam 2021 Fuarı'nda Avrupa'nın en rekabetçi ürün gamını sergiledi

Tırsan, 30 Eylül - 3 Ekim tarihlerinde, Almanya'nın Karlsruhe şehrinde düzenlenen NUFAM 2021 fuarında yerini aldı. Avrupa'nın en geniş ürün gamına sahip tek üretici Tırsan, inşaat özelindeki Kâssbohrer araçlarını 13 ülkeden müşterileri ile buluşturdu.

Tırsan Nufam 2021 Fuarı'nda Avrupa'nın en rekabetçi ürün gamını sergiledi
banner95

Treyler sektörünün güvenilir lideri Tırsan, Covid-19'a karşı tüm güvenlik önlemlerini alarak, Almanya'nın Karlsruhe şehrinde 30 Eylül - 3 Ekim tarihleri tarihleri arasında gerçekleşen ticari araç fuarı NUFAM 2021 'de dm arena holü stand D420'de yerini aldı.

Tırsan'ın İnşaat Ürün Gamı En Güvenli ve En Sağlam Taşımalarda Tek Tercih Tırsan, Nufam Fuarı'nda ödüllü Ar-Ge merkezinde geliştirdiği segmentinin en hafif damperli silo aracı K.SSK 60, inşaat sektörüne özel olarak geliştirdiği en güvenli ve sağlam 2 dingilli uzayabilir Kâssbohrer K.SLL 2 Low-bed ve K.SKS 24 Çelik Damper araçlarını sergiledi. Kâssbohrer K.SSK 60, damperli silobası en düşük boş ağırlığıyla müşterilerine kuru dökme yük taşımacılığında en yüksek verimliliği sunuyor.

Çeşitli yüklerin taşınmasında ideal olan 60m3 taşıma kapasitesi ile K.SSK 60, müşterilerine esneklik sağlamakta, aynı zamanda yüksek kaliteli malzeme ve ekipmanlarıyla yük ve operatör güvenliğini maksimuma çıkarmaktadır. 2 dingilli uzayabilir Low-bed Kâssbohrer K.SLL 2, güçlü şasisi ve sağlam yapısı sayesinde ağır yük taşımacılığı için özel geliştirilmiştir. K.SLL 2 güvenli taşımayı sağlayan sağlam ve güçlü konstrüksiyonu ile dökme ve ağır yükler için ideal taşma imkanı sunar. İnşaat için özel tasarlanmış 24 m3 3 dingilli damperli semi-treyler Kâssbohrer K.SKS 24 çelik damper, yüksek mukavemetli şasisi ve benzersiz V şekilli tasarım üst yapısı ile hızlı ve kolay boşaltma özelliğiyle operasyonel verimlilik sağlar. Benzersiz V şekilli zemini ve hızlandırılmış boşaltma için Hardox gövdesi ile K.SKS 24, 250 bar kaldırma kapasiteli basamak silindiri ile güvenli ve hızlı boşaltım imkanı sunuyor.

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2021, 22:30

Mutlu Doğan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner216

banner174

banner178