Tırsan damperler Anadolu Nakpet filosunda

Anadolu Nakpet 7 adet Tırsan Damper’i Adapazarı fabrikasında düzenlenen törende teslim aldı. Tırsan bayisi Gelecek Otomotiv- Erzurum şubesi tarafından satışı gerçekleştirilen damperlerin teslimat töreni Anadolu Nakpet Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Akpınar, Genel Müdürü Hüseyin Karadeniz ve Tırsan Treyler A.Ş. Teslimat Sorumlusu Mustafa Kurtuluş’un katılımı ile gerçekleşti.

Tırsan damperler Anadolu Nakpet filosunda
banner95

Anadolu Nakpet Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Akpınar, gerçekleşen teslimat töreninde yaptığı konuşmada ‘ Şuanda filomuzda 35 adet Tırsan Damper bulunmakta ve firma olarak Tırsan ürünlerini kullanmaktan dolayı memnuniyet duyuyoruz. Tırsan’ı tercih etmemizdeki en önemli neden, treyler üretiminde sektörün en iyisi olması ve markaya duyduğumuz güvendir.  Araçların 2. el değerinin yüksekliği, kalitesi ve dayanıklı olması da yapmış olduğumuz tercihte etkili oldu. Özellikle Tırsan Damperin sahip olduğu teknolojik özellikler ile operasyonlarımızı daha hızlı ve kolay yapabiliyor olmamız bize avantaj sağlamaktadır. Yeni yatırımlarımızda da Tırsan ve Gelecek Otomotiv ile işbirliğimizin devam etmesinden memnuniyet duyacağız’ diye ekledi.

Merkezi Erzurum olan Anadolu Nakpet, ağırlıklı olarak yurtiçi inşaat malzemeleri taşımacılığı yapmaktadır. Erzurum, Erzincan, Van ve Trabzon’da da lojistik hizmeti sunuyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner91

banner71