banner126

Tireli Krone ilk 6 aydan memnun

Krone, en modern fabrikası olan İzmir Tire’de gerçekleştirdiği üretim ile yerli marka haline gelirken, 2015 yılının ilk 6 ayında toplam pazarda en çok tercih edilen treyler markaları arasında yerini aldı.

banner179
Tireli Krone ilk 6 aydan memnun
banner95

Türkiye pazarında, üstün teknolojisi, kalitesi ve kullanıcı dostu pratik çözümleri ile kısa sürede pazarın önemli bir markası haline gelen Krone, 2015 yılının ilk 6 ayında 573 adetlik satış gerçekleştirdi. 

“Pazarın üzerinde büyümeyi hedefliyoruz”

2015 yılının ilk 6 ayında gerçekleşen treyler pazarını değerlendiren Krone Ticari Araçlar CEO’su Rıza Akgün, yılsonunda pazarın üzerinde büyüme rakamı elde etmeyi hedeflediklerini belirterek; “Krone’nin en modern fabrikası olan Tire’de müşteri memnuniyeti doğrultusunda standart Krone kalitesine sahip, birinci sınıf ürünlerin üretimini gerçekleştiriyoruz. 2015 yılının ilk 6 ayında gerçekleştirdiğimiz 573 adetlik satış ile yüzde 13’lük pazar payı ile en çok tercih edilen markalar arasında yerimizi aldık. Yılın ikinci yarısında da satış adetlerimiz ile birlikte pazar payımızı daha yukarılara taşımak istiyoruz. Yeni satış stratejisi ve organizasyon ile beraber orta vadede hedefimiz yüzde 20 pazar payı” açıklamasında bulundu.

Krone Finans ile finansal çözümler

Krone, müşterilerinin çözüm ortağı olma ilkesi doğrultusunda Krone Finans ile finansal çözümler de sunuyor. Krone Finans, işbirliği gerçekleştirdiği 3 banka vasıtasıyla müşterilerine çok daha kısa zamanda, bütçelerine en uygun alternatiflerle uygun finansal çözümler sağlıyor.

 

YORUM EKLE
banner160
SIRADAKİ HABER

banner198

banner174

banner178