banner126

Tek tercih Tırsan

Tırsan, ABC Lojistik’e 150 adet tren yüklemeli Tırsan Brandalı Maxima Plus semi-treylerleri teslim etti. Tırsan Adapazarı Fabrikasında gerçekleştirilen törene, Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, ABC Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ergun Bilen, Tırsan Yurtiçi Satış Genel Müdür Yardımcısı Ercan Kulaksız ve DAF-TIRSAN Satış Müdürü Ertuğrul Erkoç katılım gösterdi.

banner179
Tek tercih Tırsan
banner95

ABC Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ergun Bilen, gerçekleşen teslimat töreninde yaptığı açıklamada, “Tırsan markasını öncelikle tercih etme nedenlerimiz treylerlerin sağlamlığı, Tırsan’ın sektörün lideri olması ve marka güvenirliğidir ” dedi.  Bilen, “Ayrıca, treylerlerin şasisi ve tüm kaynaklı komponentlerinin paslanmaya karşı olarak kataforez kaplı olması sayesinde araçlarımız 10 yıl paslanmazlık garantisi altında, buda bizim için büyük avantaj” sözleriyle Tırsan treylerlerin uzun vadedeki performansına vurgu yaptı.

Ergun Bilen, sözlerine “Firmamız özellikle tren ve deniz yolu ile taşımacılık yapmaktadır, filomuzda önceden bulunan ve buna ek olarak yeni alımını yapmış olduğumuz intermodel taşımacılığa uygun Tırsan treylerler sayesinde hem zamandan hem maliyetten tasarruf ediyoruz. Öte yandan DAF- Tırsan’ın sahip olduğu geniş servis ağı, satış sonrası hızlı ve müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak vermiş olduğu hizmetler bizim için oldukça memnuniyet verici” açıklamasında bulundu.

Merkezi Kayseri olan ABC Lojistik’in Kayseri’de 90.000m2 garajı, 45.000m2 deposu ve İstanbul’da ofisi bulunmaktadır. Ağırlıklı olarak AB ve Asya ülkelerine taşımacılık yapan firma, karayolu taşımacılığı, ağır yük taşımacılık (Lowbed), tehlikeli madde taşımacılığı, sürerek taşımacılık, konteyner taşımacılığı, intermodel ve kombine taşımacılığının yanı sıra gıda, grupaj, mobilya, makine, makine aksamları ve hızlı express taşıma hizmetleri alanında da müşterilerine lojistik hizmeti sunuyor.

YORUM EKLE
banner160
SIRADAKİ HABER

banner198

banner174

banner178