banner126

Sektörün en iyisi DAF oldu

banner157

DAF Trucks çevrimiçi olarak ideal kamyonu oluşturmada yeni bir standart ortaya koydu. Yeni 3D DAF Kamyon Yapılandırıcı, mümkün olan tüm fabrika seçeneklerini dahil ederek mevcut tüm dingil yapılandırmalarını ve kabin modellerini 3 boyutlu olarak görüntülüyor. Yapılandırılmış kamyon bayi ve kasa yapımcısı ile doğrudan paylaşılabiliyor, böylece teslim süreleri kısalıyor ve maksimum verimlilik sağlanıyor.

Sektörün en iyisi DAF oldu
banner95

3D DAF Kamyon Yapılandırıcı'nın kullandığı veriler, DAF'taki orijinal tasarım kaynak dosyalarından çevrimiçi olarak doğrudan alınıyor. Bu da verilerin yüzde100 doğru olduğu anlamına geliyor. Otomotiv sektöründe bu durumun bir benzeri olmadığı iddia ediliyor. 

Tüm modeller ve seçenekler mevcuttur
3D DAF Kamyon Yapılandırıcı, her uygulama için optimum kamyonun çevrimiçi olarak yapılandırılmasına imkan tanıyor. İki, üç ya da dört dingilli, tek veya çift tahrikli, döndürülen veya döndürülemeyen arka dingilli, Day, Sleeper ya da ekstra geniş Space veya Super Space Cab'li vb. daha birçok seçenekle akla gelebilecek her türlü kamyon ve şasi modeli çevrimiçi olarak yapılandırılabiliyor. Ayrıca tüm fabrika seçenekleri yapılandırılabilir nitelikte. 3D DAF Kamyon Yapılandırıcı aynı zamanda yakıt depoları, son işlem sistemi ve akü kutuları gibi bileşenlerin tam olarak konumlandırılmasına ve gözden geçirilmesine de imkan tanıyor.

Anında kontrol
Çevrimiçi teknik özellik belirleme sürecinde sanal kamyonu 360 derece döndürebilirsiniz; bu işlev sayesinde seçilen şasinin, kabinin ve seçeneklerin uygulama ve muhtemel üstyapı için optimum tercih olup olmadığını anında kontrol edilebiliyor. Bu işlev, kasa yapımcıların doğru bileşenlerin optimum konumlarına yerleştirilip yerleştirilmediğini anında görebilmeleri için özellikle önemlidir. Bu nedenle 3D DAF Kamyon Yapılandırıcı, araç teknik özelliklerinin kasa yapımcısı ile doğrudan eksiksiz bir şekilde paylaşılabilmesini mümkün kılıyor.

Tüm ülkelerde kullanılabilir
DAF'ın yeni 3D DAF Kamyon Yapılandırıcısı Avrupa'daki DAF web sitelerinde kullanılabiliyor.

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2018, 12:23
YORUM EKLE
banner160
SIRADAKİ HABER