banner126

Schmitz Cargobull Türkiye, tekzip yayınladı

banner157

Schmitz Cargobull Türkiye, TEMA Vakfı ile işbirliği ile bir hatıra ormanı kampanyası başlattığını açıklamıştı. Konuyla ilgili olarak şirket tarafından tekzip yapıldı.

Schmitz Cargobull Türkiye, tekzip yayınladı
banner95

Şirket tarafından yapılan açıklama şöyle: “Tarafınızla paylaşılan ekli Basın Bülteni’nde şirketimiz Schmitz Cargobull’un, müşterileri adına çalışanlarıyla beraber TEMA Vakfı işbirliği ile bir hatıra ormanı oluşturma kampanyası başlattığını belirtilmiş idi. Ancak hatıra ormanı oluşturulmasına ilişkin olarak henüz taraflar arasında imzalanmış bir bağış sözleşmesi olmamasına rağmen, planlanan hatıra ormanı projesinden duyduğumuz heyecan sebebiyle şirketimizden kaynaklı bir planlama hatası yapılmış ve TEMA Vakfının onayı ve/veya izni olmaksızın ilgili basın bülteninde TEMA Vakfının adı geçirilmiştir.

Şirketimiz tarafından hiçbir kötü niyet barındırılmadan yapılmış bu planlama hatası ile ilgili olarak, TEMA Vakfı yetkililerine, bu arzu edilmeyen durum özürlerimizle izah edilmiş olup, ayrıca bu tekzip metnin basın organları ile paylaşılması zorunluluğu hasıl olmuştur. Oluşturulması planlanan hatıra ormanı projemiz ile ilgili olarak herhangi bir kurum ile kesinleşmiş bir iş birliği olması durumunda kamuoyuna sunulacağını bildiririz.”

YORUM EKLE
banner160
SIRADAKİ HABER