Scania'dan Matriks'e teslimat

Yurtiçi dağıtım, uluslararası otomobil sevkiyatı, kombine taşıma gerektiren güzergahlarda Ro-Ro hizmeti, liman ve Antrepo aktarmaları yapan Matriks Otomotiv Taşıma Hizmetleri A.Ş., filosunu yeni Scania Streamline araçlar ile güçlendirdi.

Scania'dan Matriks'e teslimat
banner95

Filolarına ilk kez kattıkları 5 adet yeni Scania P400 LA4X2MLA otomobil taşıyıcısı, Scania Yetkili Satıcısı Aykan Motor İstanbul tarafından Matriks Otomotiv’e teslim edildi.

5 adet yeni Scania P400 LA4X2MLA otomobil taşıyıcısını bünyesine katan Matriks Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Erkin,  Scania'nın teknoloji, donanım ve konfor gibi özelliklerinin yanı sıra, kaliteyi en üst düzeyde sunan ve güvenliği ön planda tutan bir marka olduğunu söyledi. Erkin sözleri şöyle devam etti “Scania markasından aldığımız hizmet ve ürün kalitesinden oldukça memnun kaldık. Markanın işletme maliyetlerine olan katkısını biliyorduk. Filomuza kattığımız yeni Scania araçlarımız ile bunu birebir gözlemleme imkanımız oldu. Scania ile firmamızın gücünün artacağına inancımız tamdır” dedi.

Scania, üstün kalitesi ve sağladığı yakıt tasarrufu ile işletme maliyetlerini düşürürken, müşterilerinin kazanımlarının sürekliliği ile üstün rekabet gücü sağlamaktadır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71