RT’den yedek parçaya yüzde 25 indirim

Bakım kampanyası kapsamında Renault Trucks, kampanyaya katılan yetkili servislerde 30 Nisan 2014 tarihine kadar sabit fiyatlı özel bakım paketlerinden birini seçenlere, paket dahilindeki yedek parçalarda yüzde 25 indirim fırsatı sunuyor.

RT’den yedek parçaya yüzde 25 indirim
banner95

Sunduğu kaliteli hizmet ve ürün anlayışı ile yüksek müşteri memnuniyeti sağlamayı ilke edinen Renault Trucks, yaz ayları öncesinde bakım yaptırmak isteyen müşterilerine önemli avantajlar sunuyor.

Tüm Renault Trucks yetkili servislerinde geçerli olacak bakım kampanyası ile Renault Trucks müşterileri, belirlenmiş özel bakım paketlerinden birisini seçerek, paket dahilindeki yedek parçalarda yüzde 25 indirim fırsatından yararlanabilecek.

Kampanyalı yedek parçalarda işçilik ve yağ hariç 275 TL + KDV ve üzerindeki servis işlemlerinde de şık bir spor çantaya hediye ediliyor.

30 Nisan tarihine kadar devam eden kampanya, belirlenen Premium ile Midlum araçlarda geçerli olacak. Renault Trucks kullanıcıları yedek parça, işçilik ve yağ değişim servislerini kapsayan bakım paketlerinde opsiyonel olarak yer alan belirli parçalarda ise yüzde 20 indirimden yararlanma şansına da sahip olacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner91

banner71