banner201

Pakcs Kapaklı Damper teslimatları başladı

banner250

Lokman Koçaslan Otomotiv, Pakcs Kapaklı Damper'in ilk teslimatını Seyit Ahmet Dindar’a yaparak teslimatlara start verdi.

Pakcs Kapaklı Damper teslimatları başladı
banner231

Sektör ihtiyaçlarına kapsamlı çözüm sunabilmek için “Yüklerinizi taşımak için sağlam bir sebebimiz var!” mottosuyla üretimi tamamlanıp satışa sunulan Tırsan Şasi üzeri Pakcs Kapaklı Damper’in ilk teslimatı , İzmir Kemalpaşa’daki üretim tesisinde gerçekleşti. İzmir bölgesi müşterilerinden Seyit Ahmet Dindar’a ürünü plaketle birlikte, Pakcs Kapaklı Damper Satış Direktörü Mehmet Demir tarafından teslim edildi.

banner95

İlk Pakcs Kapaklı Damper teslimatının yapıldığı İzmir bölge müşterilerinden Seyit Ahmet Dindar teslimat töreninde yapmış olduğu konuşmada, kalitesini bildiği Lokman Koçaslan Otomotiv’in Tırsan Şasi üzerine en üst kalitede üretmiş olduğu PAKCS Kapaklı Damperin ilk sahibi olmaktan onur duyduğunu dile getirdi. ” Üretim tesisini gezdiğimde dedim ki ben bu damperi almalıyım dedim. İlk kaynak işleminden son montaj hattına kadar ne kadar kaliteli malzeme ve işçilik yaptıklarını gözlerimle gördüm.” diye ifade etti. Ayrıca , kömür nakliyesinde kullanmak için satın aldığı Pakcs Kapaklı Damperin sektöre yeni standartlar getireceğinden emin olduğunu söyledi.

Teslimatı gerçekleştiren Pakcs Kapaklı Damper Satış Direktörü Mehmet Demir ise; yapmış olduğu İl İlk Pakcs Kapaklı Damperin üretim merkezi olan İzmir’ e satılmış olmasından ayrıca mutluluk duyduğunun altını çizdi. “ En üst kalite de üretilen Pakcs Kapaklı Damper ,kalitesiyle ve fonksiyonel tasarımıyla , kısa sürede tüm bölgelerde müşterilerimize çözüm ortağı olacaktır. ‘’ dedi

Mutlu Doğan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner174

banner178