banner126

Otokar’dan Çocuklara ödül

Otokar, çalışanlarının çocuklarına yönelik olarak düzenlediği “Ailen ile çevre için neler yapıyorsun?” temalı resim yarışmasının kazananlarına 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde Otokar Fabrikası’nda düzenlenen tören ile ödüllendirdi.

Otokar’dan Çocuklara ödül
banner95

Otokar, şirket çalışanlarının ilkokul 1, 2, 3 ve 4. sınıflardaki çocuklarının çevre duyarlılığı konusunda eğlenerek ve üreterek bilinçlenmelerini sağlamak amacıyla bir resim yarışması düzenledi. Resim yarışmasını kazanan çocuklar 5 Haziran günü Otokar Fabrikası’nda düzenlenen tören ile ödüllerini aldılar. Otokar Genel Müdür Yardımcısı Ali Rıza Alptekin, İnsan Kaynakları Müdürü Berent Ergin, Üretim ve Tesis Mühendislik Müdürü Ferda Ertekin ve Üretim Birim Yöneticisi Murat Kalaycıoğlu’nun katıldığı törende kazanan çocuklara ödülleri olan iPad Mini’ler verildi.

Törende konuşma yapan Otokar Genel Müdür Yardımcısı Ali Rıza Alptekin, “50 yıldır Türkiye’de ve dünyada milyonlarca kişinin hayatına etki ediyor, onları en iyi şekilde taşımak ve ulaştırmak için hiç durmadan çalışıyoruz. Şirketimizin bu konumda olmasını sağlayan Otokarlıların kıymetli çocukları için biz de bir etkinlik yapmak istedik. Onların genç yaşta çevre bilinci ile tanışmaları için düzenlediğimiz resim yarışmamıza katılan herkese çok teşekkür ediyor, kazananları ayrıca tebrik ediyoruz” dedi.

Sınıf bazında ödül alan çocuklar ve velilerinin isimleri aşağıdaki gibidir:

1.           sınıf - Ezgi Soylu (velisi Özay Soylu)

2.           sınıf - Sümeyye Karakullukçu (velisi Yaşar Karakullukçu)

3.           sınıf - Ezgi Kotanoğlu (velisi Hakan Kotanoğlu)

4.           sınıf - Irmak Kubilay (velisi Tekin Kubilay)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER