banner126

Örnek çalışanlarını 5 yıldızlı tatil ile ödüllendirdi

Başarılı çalışanları ödüllendirme ve takdir etme amacı ile hayata geçirilen “Mavi Yakalı Çalışan Ödüllendirme Sistemi” ile yapılan değerlendirmeler sonucu 89 Ford Otosan çalışanı ödüllendirildi. Yıldız çalışanlara plaketleri Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün, Türk Metal Sendikası Genel Sekreteri Yücel Yücel ve Ford Otosan İnsan Kaynakları Direktörü Nursel Ölmez Ateş tarafından takdim edildi. “Ford Otosan’ın Yıldızları” ayrıca, aileleriyle birlikte Türk Metal Sendikası’nın Büyük Anadolu Didim Resort Oteli’nde “her şey dahil” konseptiyle bir haftalık tatil ile ödüllendirildi.

banner179
Örnek çalışanlarını 5 yıldızlı tatil ile ödüllendirdi
banner95

Ödül töreninde konuşma yapan Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün, Ford Otosan’ın örnek çalışanlarıödüllendirmekten büyük mutluluk duyduklarını belirtti. Yenigün, “Otomotivin öncü ve Türkiye’nin ikinci en büyük sanayi kuruluşu olarak ülkemize katkıda bulunmaya devam eden Ford Otosan’ın başarısının arkasında çalışanlarının kıymetli ve özverili emekleri var.” dedi.

Törene katılan Türk Metal Sendikası Genel Sekreteri Yücel Yücel de yaptığı konuşmada, Ford Otosan’ın çalışanının emeğini ödüllendirilmesinden memnuniyet duyduklarını belirterek “Çalışanların çaba ve emeklerinin onurlandırılmasının çok değerli olduğunu ve bu sistemin çalışanlar için bir motivasyon kaynağı olduğuna inanıyoruz.” dedi.

Ford Otosan İnsan Kaynakları Direktörü Nursel Ölmez Ateş ödüllendirme sistemini kurmaktaki temel amaçlarının; çalışanlarının üstün performanslarını takdir ederek, başarılarını aileleri ile birlikte paylaşmalarını sağlamak olduğunu belirtti ve “Otomotivin istihdam lideri Ford Otosan’ın konumunun her geçen gün güçlenmesine katkıda bulunan tüm çalışma arkadaşlarımızı kutluyorum” dedi.

 

YORUM EKLE
banner184
SIRADAKİ HABER

banner198

banner174

banner178