Opet Murat Zengin'i kadrosuna kattı

Akaryakıt sektörünün öncü kuruluşu Opet, pazarlama alanında uzun yıllara dayanan deneyime sahip Murat Zengin’i ekibine kattı. Murat Zengin, 1 Mart 2019 tarihi itibariyle Opet Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine başladı.

Opet Murat Zengin'i kadrosuna kattı
banner95

Opet, pazarlama alanında uzun yıllara dayanan deneyime sahip Murat Zengin’i ekibine kattı. Murat Zengin, 1 Mart 2019 tarihi itibariyle OPET Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine başladı.

Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji bölümü mezunu olan Murat Zengin, Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi bölümünde yüksek lisansını tamamladı. İş hayatına 1998 yılında Evyap’ta Marka Müdürü olarak başlayan Zengin, daha sonra aynı şirkette Pazarlama Müdürlüğü görevinde bulundu. Zengin, 2004-2007 yıllarında Ülker’de Pazarlama, Kişisel Bakım Ürünleri ve Yeni İş Geliştirme birimlerinde Genel Müdür Yardımcısı, 2007-2010 yıllarında Ajans Ultra’da Başkan Yardımcısı olarak çalıştı. 2010 yılında Uludağ İçecek’e katılan Murat Zengin, 2019 yılına kadar Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ömer Kara kuş
Ömer Kara kuş - 2 ay Önce

BİNLERCE İNSAN EKMEK GÖTÜRYOR EVİN EKOLA BİRŞEY OLMAZ İNŞALLAH GEMİLERİN SATILMASI ÇOK KORKUTU BİZ AHMETE MUSUL BEYEFİNDİYE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM FİRMA İCİN HARCADIGI EMEK İCİN YENİ BAŞARILAR DİLERİM YURTDIŞI ŞÖFÖRÜ

Muhammed KÂRA
Muhammed KÂRA - 2 ay Önce

HACIM SENDE HEP Genel Müdür Yardımcısı Olmuşsun.İNŞALLAH BU Saatten SONRA Orijinal Müdürün Yâni Genel Müdürün Taaa Kendisi Olursun. Vatana Millete hayırlı Uğurlu olsun İNŞALLAH...

SIRADAKİ HABER

banner91

banner71