banner126

Mercedes-Benz, 15 adet otobüsü sahiplerine teslim etti

Aker Otobüs İşletmesi ve Derya Tur 7 adet Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD satın aldı.

banner179
Mercedes-Benz, 15 adet otobüsü sahiplerine teslim etti
banner95

Yurtdışı ve Türkiye genelinde turizm taşımacılığı alanında faaliyet gösteren Aker Otobüs İşletmesi ve Derya Tur, Mercedes-Benz bayisi Has Otomotiv’den 7 adet Tourismo 15 RHD otobüs satın alarak tercihlerini yine Mercedes-Benz’den yana yaptı. Aker Otobüs İşletmesi filosuna kattığı 3 adet Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD ile birlikte filosundaki Mercedes-Benz marka otobüs ve hafif ticari araç sayısını 63 adede çıkardı. Derya Tur filosundaki Mercedes-Benz marka otobüs sayısı ise teslim alınan 4 adet Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD ile 19 adede çıktı. 

Mercedes-Benz Türk’ün Pazarlama Merkezi’nde düzenlenen teslimat törenine Aker Otobüs İletmesi/ Derya Tur Yönetim Kurulu Üyesi Emre Ak, Finansman Direktörü Taner Pektok, Has Otomotiv İcra Kurulu Üyesi Mustafa Sarıgül, Has Otomotiv Otobüs Satış Müdürü Soner Balaban, Mercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satış Kısım Müdürü Burak Batumlu, Mercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satış Danışmanı Taylan Özyiğit ve Mercedes-Benz Finansman Türk Otobüs Satış Finansman Müdürü Uğur Erdinç katıldılar.

Mercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satış Kısım Müdürü Burak Batumlu tören sırasında yaptığı konuşmada, “ Aker Otobüs İşletmesi ve Derya Tur Uluslararası Otobüs İşletmesi  ile yıllara dayalı bir dostluğumuz ve işbirliğimiz var. Bugün teslimatını gerçekleştirdiğimiz 7 adet Tourismo aracımız, dostluğumuzun ve işbirliğimizin en somut örneği ve bizler de bu birliktelikten büyük durur duyuyoruz. Kendilerinin sektör tecrübelerinden her zaman faydalanmaktayız ve faydalanmaya da devam edeceğiz. Bu vesile ile öncelikle araç yatırımlarında markamızı tercih eden müşterimize ve bu satışın gerçekleşmesinde emeği geçen bayimize teşekkür eder, bu yatırımın müşterimize bol kazançlar getirmesini en içten dileklerimizle temenni ederiz.” dedi.

Aker Otobüs İşletmesi / Derya Turizm Yönetim Kurulu Üyesi Emre Ak ise tören sırasında yaptığı konuşmada “Aker, 1950 yıllarından beri turizm taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren köklü bir şirket. Hizmet konsunda her zaman iddialıyız. Bizim için en önemlisi hizmet – fiyat denegsi. Araçların fiyatı, çalışabilir olması, 2. Elde en yüksek fiyat değerini sunması, satış sonrasında geniş bir hizmet ağına sahip olması, işletme maliyetleri gibi nedenler Mercedes-Benz marka otobüslerini tercih etmemizin sebepleri. Uzun yıllara dayalığı dostluğumuz olan Has Otomotiv’e ve Mercedes-Benz Türk’e her zaman gösterdikleri yakınlıktan dolayı çok teşekkür ediyoruz, bu işbirliğinin hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Has Otomotiv İcra Kurulu Üyesi Mustafa Sarıgül  “Aker Turizm’i 1950 yıllarında bu sektöre girme cesareti gösterdikleri için tebrik etmek istiyorum. 1980 yılında bu sektöre girdiğimde tanıdığım şirket oldular. Derya Turizm ilk yabancı hattı açan şirkettir. Kendilerine ilk defa Mercedes-Benz Tourismo verdik. Bu şirketin öenmli bir büyüme gösterdiği demektir ve büyüme her zaman ilave işler getirir. Has Otomotiv olarak her zaman işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Kendilerine bu satışın hayırlı olmasını diliyorum ve tekrar takdirlerimi iletmek istiyorum. Bu beraberlikten mutluyuz ve daha iyi yerlere gideceğimizden eminiz.” dedi.

Tourismo 15 RHD

Mercedes-Benz Türk tarafından Hoşdere fabrikasında üretilen Tourismo 15 RHD, hem turizm sektörüne hem de şehirlerarası yolcu taşımacılığına hitap ediyor. Yolcusuna yüksek konfor ve güvenlik sağlayan Tourismo, tasarruf ve yüksek kazanç için gerekli tüm şartları yerine getiriyor. Güçlü soğutma/ısıtma sistemleri ile araç içinde kendi iklimini oluşturan Tourismo, tur, transfer ve şehirlerarası seyahatleri keyfe dönüştürüyor. Bunun ötesinde Tourismo, müşterilerine en üst düzeyde sağlamlık ve dayanıklılık sunuyor:  Hoşdere Fabrikası’nda katoforez daldırma boya tesisinde gördüğü işlem sayesinde, korozyona karşı en iyi şekilde korunarak uzun yıllar kalitesini koruyor. Mercedes-Benz’in yaygın servis ve yedek parça ağıyla da, Tourismo, Türkiye’nin her yerinde kullanıcısının yanında yer alıyor.

banner191
YORUM EKLE
banner184
SIRADAKİ HABER

banner198

banner174

banner178