banner201

Mercedes hafif ticarileride bahar kampanyası

banner233

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Nisan ayında sunduğu kampanyalar kapsamında, otomobil ve hafif ticari araçlarda avantajlı ödeme koşulları ve uygun faizler sunuluyor. Sprinter ve Vito'ya sahip olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko tercih ettikleri takdirde 100.000 TL kredi için, 9 ay vade ve yüzde 0 faiz avantajından faydalanabilirler.

Mercedes hafif ticarileride bahar kampanyası
banner231

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler ayrıcalığıyla, Nisan ayı boyunca esnek ödeme planı avantajı ve düşük aylık ödemelerle Vito sahibi olunabiliyor. Düşük ilk satın alma maliyeti, yüksek kalite standartları, yakıt ekonomisi, artırılan güvenlik donanımları ve farklı kullanım alanlarına uygun geniş ürün yelpazesi ile segmentinin en iddialı aracı olan Vito’ya sahip olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko tercih ettikleri takdirde, 100.000 TL kredi için, 9 ay vade ve yüzde 0 faiz avantajından yararlanabiliyorlar.

Far ve yağmur sensörü, rüzgar savrulma asistanı ve şerit takip asistanı gibi standart güvenlik özellikleri ile Sprinter’e sahip olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko tercih ettikleri takdirde 100.000 TL kredi için, 9 ay vade ve yüzde 0 faiz avantajından faydalanabilirler.

Mercedes-Benz Certified araç alımlarında, avantajlı fiyatlara ek olarak, Mercedes-Benz Kasko’ya özel, 100.000 TL kredi için, 6 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi imkanı ile ikinci el alımlarında fırsatlar da devam ediyor.

Mercedes-Benz Otomobil kampanyaları

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Nisan ayına özel yeni otomobil alımlarında avantajlı finansman seçenekleri sunuyor. Yeni Mercedes-Benz GLB Nisan ayında 750.000 TL, 12 ay, yüzde 1,88 faizli kredi imkanı ile satılıyor. Mercedes-Benz E-Serisi Sedan sahibi olmak isteyen müşteriler için Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Nisan ayına özel, 900.000 TL’ye, 12 ay, yüzde 1,88 faiz oranı fırsatı sunuyor. Mercedes-Benz A-Serisi Sedan için ise bu aya özel 600.000 TL, 12 ay, yüzde 1,88 faizli kredi imkanı sunuluyor.

Mercedes-Benz Certified: Sertifikalı Kullanılmış Otomobiller’de ise Nisan ayına özel 12 ay, yüzde 2’den başlayan faiz fırsatı sunuluyor.

banner95

Ayrıntılı bilgi için en yakın Mercedes-Benz bayisi ya da www.mbfh.com.tr/otomobil ziyaret edilebilir.

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2022, 12:54

Hasan Karakurt

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner174

banner178