Mega Trans Low-Bed'ini teslim aldı

Mega Trans Uluslararası Nakliyat Kässbohrer 5 dingilli uzayabilir low-bed semi- treyler’ini Tırsan Adapazarı fabrikasında düzenlenen törende teslim aldı. Tören Mega Trans Uluslararası Nakliyat Genel Müdürü Ahmet Özbey, DAF-TIRSAN Otomotiv Satış Temsilcisi Ömer Tuğlu ve Tırsan Treyler Teslimat Sorumlusu Mustafa Kurtuluş’un katılımı ile gerçekleşti.

Mega Trans Low-Bed'ini teslim aldı
banner95

Mega Trans Uluslararası Nakliyat Genel Müdürü Ahmet Özbey, gerçekleşen teslimat töreninde yaptığı açıklamada ‘Kässbohrer low-bedleri tercih etmemizdeki en önemli neden, 2013 yılında aldığımız Kässbohrer low-bed‘den çok memnun kalmamızdır. Araçların sağlamlığı ve kalitesi sayesinde ağır yüklemelerimizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmekteyiz. Buna ek olarak DAF-TIRSAN Otomotiv’in  uzman kadrosu ile satış sonrasında vermiş olduğu çözüm odaklı hizmetleri ve geniş servis ağına sahip olması da bizim için büyük avantaj olmaktadır. Önümüzdeki dönemlerde de Kässbohrer markası ile işbirliğimizin devam etmesini istiyoruz’ diye belirtti.

1989 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan ve ağırlıklı olarak yurtdışına iş makinaları taşımacılığı yapmakta olan Mega Trans Uluslararası Nakliyat Bulgaristan, Romanya, Macaristan, Slowakya, Polonya ve Çek Cumhuriyetlerine lojistik hizmeti vermektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71