banner126
banner156

Kamyonuyla 1 milyon 200 bin km gitti

banner157

Antalya’da bölgesel ve şehirler arası taşımacılık yapan Mustafa Bolat Eurocargo kamyonunun motor kapağını açmadan bir milyon 200 bin kilometre yol kat etti.

Kamyonuyla 1 milyon 200 bin km gitti
banner95

Antalya’da bölgesel ve şehirler arası taşımacılık yapan Eurocargo sahibi Mustafa Bolat  aracıyla motor kapağını açmadan bir milyon 200 bin kilometre yol yaptı. Mustafa Bolat, “Ben aracımı 2015 yılında satın aldım, Antalya civarı çalışıyorum, serbest taşımacılık yapıyorum, ancak haftada 3 kere Istanbul’a yük götürüyorum. Aracımın yakıtından memnunum, kabini konforlu, uzun yolda yormuyor. Bakımlarımı düzenli olarak IVECO Antalya yetkili servisi SAMKO’da yaptırdım” dedi.

Mustafa Bolat şöyle devam etti:”Aracımın azami yüklü ağırlığı 16 ton, kamyon romork olarak kullandığım zaman toleransı ile azami yüklü ağırlığı 34 tona çıkıyor,”

Sibop ayarı ve yağ değişimleri gibi rutin bakımlar haricinde dokunulmamış olmasına rağmen motorun sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam ettiğini belirten Bolat, bunu sağlamlığın yanı sıra yetkili servis bakımına da bağlıyor.

Avrupa’da orta segmentin lideri olan Eurocargo Türkiye’de 10, 12, 15, 16 ve 18 ton azami yüklü ağırlığa sahip seçenekler ile sunuluyor. Eurocargo modeli her türlü misyona göre yapılandırılabiliyor. Uzun ömürlü IVECO Tector motorlara sahip olan Eurocargo’larda performansı artıran düşük vizkositeli motor yağı kullanılmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2020, 13:19
YORUM EKLE
banner160
SIRADAKİ HABER