banner126

Kamyon müşterilerine ‘Beşi Bir Yerde’ kampanyası

‘Beşi Bir Yerde’ kampanyası ile Mercedes-Benz kamyon kullanıcıları araçlarının periyodik bakımını 5 ayrı filtre ve motor yağı değişimini işçilik dahil daha avantajlı olarak Mercedes-Benz yetkili servislerinde yaptırabiliyor.

banner179
Kamyon müşterilerine ‘Beşi Bir Yerde’ kampanyası
banner95

Mercedes-Benz Türk ticari araç sektörüne alternatif servis kampanyaları sunmaya devam ediyor. Mercedes-Benz Türk “Beşi Bir Yerde” filtre paketini müşterilerine yağ ve işçilik maliyetleri dahil 1.000 TL + KDV bedel karşılığında sunuyor. Kampanyaya göre; kamyonların periyodik bakımları sırasında değiştirilen hava filtresi, su ayırıcı filtre, yağ filtresi, yakıt filtresi ve hava kurutucu filtresi 5’li bir set halinde, motor yağı değişimi işçiliği ile birlikte Temmuz sonuna kadar avantajlı olarak sunuluyor. Kampanya, garanti dahilinde olan ve olmayan 457 motorlu, SA kodu M97, önden hava emişli araçları kapsıyor.

 “Beşi Bir Yerde” ile fiyat avantajı ve periyodik bakım bir arada

Kampanyanın amacı özellikle bakım/onarım işlemlerinin Mercedes-Benz’in öngördüğü standartlar dahilinde yapılması; dolayısıyla araç sahibi ve kullanıcılarının, araçlarından en yüksek verimi alması sağlanıyor. 457 motorlu, önden hava emişli olan kamyon tiplerini kapsayan kampanyadan yararlanmak için kampanyanın geçerli olduğu “Mercedes-Benz Türk Yetkili Servisleri”nden randevu almak yeterli.      

“Beşi Bir Yerde” kampanyasıyla Mercedes-Benz kamyon ve çekici kullanıcıları hem fiyat avantajından yararlanıyor, hem de Mercedes-Benz orijinal filtreleri kullanarak sertifikalı uzman teknik personel ile periyodik bakımlarını yaptırma şansına sahip oluyorlar.

Mercedes-Benz Türk Satış Sonrası Hizmetleri kamyon müşterilerine yönelik süprizlere devam ediyor

Farklılığını ve özgünlüğünü sadece araçlarıyla değil aynı zamanda satış sonrası hizmetleriyle de ortaya koyan Mercedes-Benz Türk, servis hizmetleri ve süreçlerinde müşterilerine pratik çözümler sunmayı sürdürüyor.

Mercedes-Benz kamyon müşterileri kampanyalar, avantajlı yedek parça ve aksesuar paketleri, bakım paketleri ve/veya Mercedes-Benz kamyonlarının tüm ihtiyaçlarına yönelik çeşitli kapsamlarda servis sözleşmelerinden de faydalanabiliyorlar. Tüm bu hizmetler sayesinde Mercedes-Benz, kamyonların her zaman yolda olmasını ve en yüksek performansla çalışmasını garanti altına almayı amaçlıyor.

banner191
YORUM EKLE
banner160
SIRADAKİ HABER

banner198

banner174

banner178