banner201

Kamil Koç, 10 adet Mercedes-Benz Tourismo aldı

banner233

Kamil Koç, 2021 yılında da yatırımlarına devam ederek, 10 adet 2021 model Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1’i araç filosuna kattı.

Kamil Koç, 10 adet Mercedes-Benz Tourismo aldı
banner231

Türkiye’nin ilk karayolu taşıma şirketi olarak 95 yıldır faaliyetlerine devam eden Kamil Koç Otobüsleri A.Ş. teslim aldığı 10 adet Tourismo 16 2+1 ile filosunu güçlendirdi. Kamil Koç tüm yurda yayılmış 600’ü aşan bilet satış noktası ile Türkiye’nin her bölgesinde erişilebilir bir marka konumunda. Kamil Koç, 1000 araçtan fazla genç filosu sayesinde yolcularına güvenilir ve konforlu seyahatler sunuyor.

Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayii Koluman İstanbul’da yapılan satışın ardından 28 Nisan Çarşamba günü Mercedes-Benz Türk Genel Müdürlük Kampüsü’nde düzenlenen törende; Kamil Koç yeni donanımlar ve aktif filtre yazılımı ile donatılmış 10 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 aracı yetkililerden teslim aldı.

banner95

Mercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satış Grup Müdürü Burak Batumlu, tören sırasında yaptığı konuşmada; “2021 yılı itibarıyla üretilen tüm Mercedes-Benz şehirler arası otobüslerimizde, Covid-19 salgınına karşı yeni antiviral etkili yüksek performanslı partikül filtreleri standart olarak sunmaya başladık. Yeni iklimlendirme sistemi sayesinde otobüslerin içindeki hava, her iki dakikada bir tamamen değiştirilebiliyor. Yeni otobüs siparişleri haricinde mevcut otobüslere de eklenebilen bu donanımlar sayesinde daha güvenli ve huzurlu yolculuklar yapılabiliyor.

Ayrıca yolcular, muavinler, kaptanlar, işletmeler ve müşterilerden gelen geri bildirimler ışığında 2021 yılı için 41 farklı yeniliği otobüs modellerimizde sunmaya başladık. Bu yenilikleri güvenlik, konfor ve ekonomik sürüş gibi, 3 ana başlıkta sunuyoruz. Mercedes-Benz Türk olarak şehirler arası otobüs pazarında ‘En’leri ve ‘İlk’leri kullanıcılara sunmaya, 2021 yılında da devam ediyoruz.

Bugün Kamil Koç’a 10 adet Tourismo 16 2+1’ini teslim ettik. Yolcu taşımacılığında güvenlik, konfor ve ekonomik işletim maliyetleri sunan Mercedes-Benz Tourismo ile Kamil Koç’un daha verimli hizmetler sağlayacağına inanıyoruz. Bu yatırımın gerçekleşmesinde markamızı tercih eden değerli müşterimize ve bu satışın gerçekleşmesinde emeği geçen değerli bayimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Mutlu Doğan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner174

banner178