banner201

Iveco’dan 2021 yılının en renkli çekici teslimatı

banner233

Denizli’nin öncü firmalarından Günay Nakliyat, Iveco Denizli Yetkili Satıcısı Şahinler Otomotiv’den 13 adet S-WAY çekici aldı. Firma yetkilileri yaptığı açıklamada; daha önce filolarına kattıkları Iveco çekicilerin operasyonel maliyetleri düşürdüğü için tercihlerini yine Iveco’dan yana yaptıklarını söylediler.

banner242
Iveco’dan 2021 yılının en renkli çekici teslimatı
banner231

Iveco Denizli Yetkilici Satıcısı ve Servisi Şahinler Otomotiv tarafından Denizli’nin taşımacılıkta önde gelen firmalarından Günay Nakliyat’a farklı renklerde 13 adet S-WAY AS440S48 T/P çekici teslimatı gerçekleştirildi.

Şahinler’in Denizli’deki tesisinde gerçekleşen törene Günay Nakliyat firma sahipleri Günay Kökçü ve Adem Kökçü’nün yanı sıra Iveco Ege Akdeniz Bölge Satış Müdürü Cenk Demir, Şahinler Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şahin, Şahinler, Yönetim Kurulu Üyesi Burak Şahin ve Şahinler Satış Müdürü Fikri Kanat katıldılar.

banner95

Törende söz alan Günay Kökçü: “Iveco ile 2016 yılında 10 adetlik yatırımla başlayan işbirliğimiz bugün 13 adetlik yatırımla bir kere daha perçinlendi. 5 senedir sorunsuz bir şekilde kullandığımız araçlarımız sayesinde operasyonel maliyetlerimizi hatırı sayılır derecede düşürdük. Dolayısıyla yeni yatırımımızda da ilk tercihimiz Iveco oldu. Kendileriyle yaptığımız görüşmelerde de mutabık kalınca yeni araçlarımızı sipariş ettik. Yeni S-WAY ile birlikte filomuzu hem gençleştirmiş hem de güçlendirmiş olduk. İşbirliğimizin uzun seneler devam etmesini temenni ediyorum.” dedi.

Araçların teslimi sırasında söz alan Ali Şahin ise: “Yeni S-WAY ürün gamımız ile artık yeni müşterilere daha kolay ulaşırken eski müşterilerimizin memnuniyetini daha da arttırıyoruz. Günay Nakliyat’a tekrar teslimat yapmak bu nedenle bizim için önemlidir. Bu vesileyle yeni yatırımında tekrar markamızı tercih eden Günay Nakliyat’a S-WAY araçlarının hayırlı olmasını diliyorum. Uzun yıllardır bayilik faaliyetlerini yürüttüğümüz IVECO ile bölgemizde Denizli merkezli olarak her zaman müşterilerimizin yanında olmaya çalışıyoruz. Uzman ekiplerimizle hem satış hem de satış sonrası konularında hızlı aksiyon gösterip müşteri ihtiyaçlarını ve taleplerini kısa sürede yanıtlıyor olmamız bizi ve markamızı rakiplerimize göre bir adım öne çıkartıyor. Çıtamızı aşağıya düşürmeden tüm müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2021, 09:48

Mutlu Doğan

YORUM EKLE
banner244
SIRADAKİ HABER

banner174

banner246

banner178