banner201

Iveco teslimatlara devam ediyor

banner233

Iveco Yetkili Satıcısı Iveco Otomotiv, 6 adet S-WAY çekiciyi LGT ve Tanöz’e teslim etti.

Iveco teslimatlara devam ediyor
banner231

Iveco’nun İstanbul yetkili satıcılarından Iveco Otomotiv satışını gerçekleştirdiği toplam 10 adet S-WAY’den 6 adet S-WAY AS440S48 T/P çekiciyi LGT Lojistik ve Tanöz İnşaat firmalarına teslim etti.

banner95

LGT Lojistik 4 adet IVECO S-Way çekicileri teslim alırken teslimat törenine Iveco Otomotiv adına Genel Müdür Rüştü Başargan, Ağır Vasıta Satış Müdürü Çayan Tubay ve Ağır Vasıta Satış Danışmanı Mustafa Kaynar, LGT Lojistik Genel mMdürü Selçuk Arslan ve şirket çalışanları katıldılar. Selçuk Arslan özellikle yakıt ekonomisi ve yenilenen kabinin teknolojik görünümünün yatırım kararlarında etkili olduğunu söylerken Rüştü Başargan bu işbirliğinden duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Tanöz İnşaat’a ise satın aldığı 6 adet S-WAY çekicinin 2’si teslim edilirken teslimat törenine Iveco Otomotiv adına Rüştü Başargan , Ağır Vasıta Satış Müdürü Çayan Tubay katılırken , Tanöz adına genel müdür Serdar Tan ve Yusuf Altın katıldılar. Serdar Tan kullanıcılardan aldıkları olumlu yorumlar nedeni ile bu kararı verdiklerini belirtirken Rüştü Başargan Tanöz’ü satış sonrasında da yalnız bırakmayacaklarını ifade etti.

Mutlu Doğan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner174

banner178