banner201

"Haziran ayının sonuna kadar teslim edilecek siparişlerimiz var"

Koronavirüs sürecinden nasıl etkilendiklerini ve bu süreci nasıl yönettiklerini anlatan Nevpa Genel Müdürü Mehmet Ortaç, "Koronavirüs’ün ülkemizde görülmeye başladığı ilk günden itibaren şirketimizde her türlü tedbiri aldık. İstanbul, Bursa ve Nevşehir’deki fabrikalarımız üretime ara vermeden devam ediyor. Türkiye için üretmeye ihraç etmeye devam edeceğiz. Ülkemiz, milletimiz, müşterimiz, çalışanlarımızla birlikte başaracağız" dedi.

"Haziran ayının sonuna kadar teslim edilecek siparişlerimiz var"
banner95

Mehmet Ortaç'ın açıklamaları şöyle "Koronavirüs’ün ülkemizde görülmeye başladığı ilk günden itibaren şirketimizde yoğun tedbirler aldık. Riskli grupta yer alan çalışanlarımızı, evde çalışmaya yönlendirdik. Ofislerimizde bir odada bir kişi kalacak şekilde planlama yaptık. İstanbul, Bursa ve Nevşehir’deki fabrikalarımız üretime ara vermeden devam etti. Bütün ofis, üretim, depo ve servis alanlarımızda gerekli hijyen şartlarını sağladık. Çok şükür hiçbir vakamız olmadı.
Hali hazırda ihracat taahhütlü işlerimiz var. Siparişlerimizi Haziran ayının sonuna kadar, teslim edeceğiz. Özellikle Ortadoğu yönlü bu ihracat sayesinde boş durmuyoruz. Yılın başında siparişlerimize yönelik hammadde tedarikimizi de yapmıştık. Dolayısıyla herhangi bir tedarik sorunu yaşamadan ilerliyoruz.
Yurtiçi pazarda salgının etkisini çok net bir şekilde görebiliyoruz. Bu alanda işler durmuş durumda. Yurtiçinde herhangi bir siparişten söz etmek mümkün değil. Her şeye rağmen çalışmalarımızı ciddiyetle sürdürüyoruz. Evde çalışanlarımız ile yeni alışkanlıklarımız olsa da saat 9.00 da ekranlarımızın başında sanal ortamda işlerimizi paylaşıyoruz. Yeni bir süreç, deneyim. Ne kadar süreceğini kestirmek çok güç. Ülkemiz, milletimiz, müşterimiz, çalışanlarımızla birlikte başaracağımıza inanıyorum.
Koronavirüs’ün ülkemizde görülmeye başladığı ilk günden itibaren şirketimizde her türlü tedbiri aldık. İstanbul, Bursa ve Nevşehir’deki fabrikalarımız üretime ara vermeden devam ediyor. Türkiye için üretmeye ihraç etmeye devam edeceğiz. Ülkemiz, milletimiz, müşterimiz, çalışanlarımızla birlikte başaracağız."
 

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2020, 13:41

Mutlu Doğan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner216

banner174

banner178