banner126

Grup şirketlerine 20 Scania aldı

Eskişehir’in önemli firmalarından Sarıpekmez Grup, tüm grup şirketlerinin nakliye ve lojiistik hizmetlerinde kullanılmak üzere 20 adet Scania R 400 LA4x2HNA çekici aldı.

banner179
Grup şirketlerine 20 Scania aldı
banner95

akaryakıt sektöründe de faaliyet gösteren Sarıpekmez Grup, şirketlerinin nakliye ve lojistik hizmetlerinde kullanılmak üzere 20 adet Scania R 400 LA4x2HNA çekici aldı.

 

Sarıpekmez Grup’a yeni araçları satışı gerçekleştiren Scania Bursa Bölgesi Yetkili Satıcı ve Servisi Koçaslan Otomotiv tesislerinde teslim edildi. Düzenlenen törene Sarıpekmez Grup adına firma sahipleri Hüseyin Sarıpekmez ve Ramazan Sarıpekmez, Doğuş Otomotiv Scania Satış Bölge Yöneticisi Gökhan Altun ve Koçaslan Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Koçaslan katıldı.

“Güvenilirliği tercih nedenimiz”

Teslimat töreninde Sarıpekmez Grup adına bir açıklama yapan Hüseyin Sarıpekmez, Scania araçlarını güvenilirliği nedeniyle tercih ettiklerini belirtirken “Ağırlıklı olarak hizmet verdiğimiz inşaat malzemeleri ve akaryakıt nakliyesi sektörlerinde emin adımlarla büyüyoruz ve yeni yatırımlarımız durmaksızın devam ediyor. Scania marka araçların rakip markalardan çok daha ileride olduğunu gördük. Bu yüzden yeni araç alımı gündeme geldiğinde tercihimizi Scania’dan yana kullandık. Araç yatırımlarımız devam edecek ve tercihimiz yine Scania olacaktır” dedi.

 “Satış ve satış sonrası hizmetler referansımız”

Sarıpekmez Grup’a araç satışını gerçekleştiren Doğuş Otomotiv Scania, Bursa Bölgesi Yetkili Satıcı ve Servisi Koçaslan Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Koçaslan ise Scania markası ile müşterilerine gerek satış sırasında gerekse de satış sonrası alanında her zaman kaliteli hizmet anlayışı ile ilerlediklerini söyledi.

Koçaslan “Sarıpekmez hizmet verdiği sektörlerde en iyiler arasında yer alıyor ve büyüme hedefleri var. Bu hedeflerine ulaşma yolunda Scania’yı çözüm ortağı olarak görmelerinden dolayı teşekkür ederim. Uzun soluklu bir çalışma olmasını arzuluyoruz. Her zaman ve her koşulda yanlarında olacağımıza emin olabilirler” diyerek sözlerini tamamladı. 

YORUM EKLE
banner184
SIRADAKİ HABER

banner198

banner174

banner178