'Genç Liderler'i buluşturmaya devam ediyor

Mercedes-Benz Türk’ün geleneksel hale gelen “Genç Liderler” buluşması bir kez daha İstanbul’da gerçekleşti.

'Genç Liderler'i buluşturmaya devam ediyor
banner95

Mercedes-Benz Türk, müşterilerine yönelik verdiği hizmet ve servislerine yenilerini eklemeye devam ediyor. Şirket, müşterilerine sunduğu eğitim ve bilgilendirme seminerlerini çeşitlendirerek, onların bilgilenmesine, gelişmelerine ve bilinçlenmelerine yönelik katkısını sürdürüyor.

Bu kapsamda Mercedes-Benz Türk, 25 Nisan tarihinde Türkiye’nin dört bir yanından gelen otobüs işletmecilerini İstanbul’da bir araya getirdi. Organizasyonun ilk bölümünde, Ergo Sigorta şirketinden Oto Kaza Hasar Müdürü Ebru Herviz, Oto Kaza Teknik Uzmanı Can Türk ve Mercedes-Benz Finansman Türk Otobüs Satış ve Sigorta Müdürü Uğur Erdinç, tüm işletmeciler için büyük önem taşıyan sigorta konusunda katılımcılara detaylı bilgiler sundular; aracın alım anından, sigortanın devreye girdiği ana ve sonraki süreçteki adımlara kadar tüm detaylar konusunda bilgilendirme yaptılar.

“Asaf Savaş Akat” günümüz Türkiye ekonomisini değerlendirdi

Kapsamlı seminerin ikinci bölümde ise Türkiye’nin önde gelen ekonomistlerinden Asaf Savaş Akat, güncel Türkiye ekonomisi hakkındaki analizlerini ve geleceğe dair öngörülerini paylaştı ve katılımcıların sorularını yanıtladı.

Buluşmalar geleneksel hale geldi

Sektörün duayenleri ve liderleri olan otobüs işletmecileriyle daima güçlü bir dayanışma ve uyum içinde çalışan Mercedes-Benz Türk, daha önce benzer konseptte buluşmaları “Geleceğin Liderleri” başlığı altında gerçekleştiriyordu. Buluşma formatını daha da zenginleştiren Mercedes-Benz Türk, artık “Genç Liderler” başlığı altında seminerler, eğitim günleri ve toplantılar düzenleyerek, sektörün büyük oyuncularını bir araya getirmeye devam ediyor. Sektörün geleceğini çizecek genç liderler, yaratılan beyin fırtınası ortamında iş alanlarını önemli ölçüde etkileyen konular hakkında bilgileniyor ve sektör-ekonomi gündemini masaya yatırıyor.   

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71