Ford Cargo'dan harca kazan modeli

Ford Trucks yetkili servislerinde harcadıkça daha çok indirim kazanacak olan Ford Cargo sahipleri, yüzde 30’a varan indirimlerden yararlanabilecek.

Ford Cargo'dan harca kazan modeli
banner95

Türkiye’nin lider otomotiv şirketi Ford Otosan, Ford Trucks yetkili servislerinde işlem yaptıran tüm model ve yaştaki Ford Cargo araç sahiplerine “harcadıkça kazandıran” yepyeni bir kampanya başlattı. Yılsonuna kadar geçerli olan kampanya ile Ford Trucks yetkili servislerinde bakım onarım  işlemleri yaptıran ve yol yardım hizmeti alan Ford Cargo sahipleri, yüksek oranlı indirimlerden yararlanacak. Ayrıca, orijinal yedek parça kullanımıyla üretici standartlarına uygun olarak aracını koruyarak ömrünü uzatacak ve aracın 2.el değerinin düşmemesini de sağlamış olacak.

Ford Cargo sahipleri, Ford Trucks servislerinden yaptıkları orijinal yedek parça alımlarında belirlenen oranlara göre indirim kazanabilecek,  Ford Trucks servislerine her girişinde avantaj elde ederek toplam harcamalarına göre yüzde 30’a varan indirimlerden yararlanacak ve  yıl içerisinde harcadıkça daha çok kazanmaya devam edecek. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner91

banner71