banner126

Filosunun TIRSAN ile güçlendirdi

Bolu Güneş Uluslararası Nakliyat 6 adet Tırsan Yeni Nesil Perdeli MaximaPlus’ı Tırsan Adapazarı fabrikasında düzenlenen törende teslim aldı. Tören Bolu Güneş Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Üyesi Şenol Çapar ve Tırsan Treyler Teslimat Sorumlusu Mustafa Kurtuluş’un katılımı ile gerçekleşti.

Filosunun TIRSAN ile güçlendirdi
banner95

Bolu Güneş Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Üyesi Şenol Çapar, gerçekleşen teslimat töreninde Tırsan’ı tercih etme nedenlerini şu şekilde açıkladı ‘Grup şirketlerimiz Martı Trans ve Bolu Güneş olarak kuruluşumuzdan bugüne Tırsan ile iş birliği içerisinde olmaktan çok memnunuz. Tırsan markasını tercih etmemizdeki en önemli neden; araçların 2. el değerinin yüksek olması, uzman kadrosu ile satış sonrası vermiş olduğu çözüm odaklı hizmetler ve yakıt tasarrufundan sağladığımız ekonomik avantajlardır. İleriki dönemlerde de Tırsan ile işbirliğimizin devam etmesini istiyoruz’ diye belirtti.

2007 yılından bu yana Bolu Güneş ismi ile faaliyette bulunan ve Merkezi Düzce-Kaynaşlı’da bulunan Bolu Güneş Uluslararası Nakliyat ağırlıklı olarak Avrupa ülkelerine grupaj yükleme alanında lojistik hizmet vermektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner140