banner126

Filosuna 14 adet Mercedes-Benz Travego S ekliyor

Can Dersim Tunceliler 14 adet Mercedes-Benz Travego S ile filosuna güç katıyor.İlk 5 adedi Mart ayında düzenlenen teslimat ile kalan 9 adeti Nisan ayında teslim alacak olan Can Dersim Tunceliler, tamamı Mercedes-Benz marka otobüslerden oluşan filosundaki araç sayısını 24’e çıkarıyor.

banner179
Filosuna 14 adet Mercedes-Benz Travego S ekliyor
banner95
Tüm Türkiye’de şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan Tunceli merkezli Can Dersim Tunceliler, yeniden Mercedes-Benz’i tercih ederek Mercedes-Benz Türk Bayii Gelecek Otomotiv Erzurum Şubesi aracılığıyla 14 adet Travego S alımı gerçekleştirdi. Bu teslimat ile Can Dersim Tunceliler tamamı Mercedes-Benz marka otobüslerden oluşan filosundaki araç sayısını 24’e çıkardı.  

Mercedes-Benz Türk Pazarlama Merkezi’nde düzenlenen teslimat törenine Mercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satış Kısım Müdürü Burak Batumlu,  Mercedes-Benz Türk Otobüs Satış Operasyonları Kısım Müdürü Murat Kızıltan, Mercedes-Benz Türk BusStore Alım Satım Danışmanı Erman Geyik, Mercedes-Benz Türk Bayii Gelecek Otomotiv Erzurum Şubesi Genel Müdürü Serdar Tümerdem, Otobüs Satış Müdürü Şener Başçoban, Can Dersim Tunceliler Şirket Ortakları Mehmet Kılıç, Kazım Aslan, İbrahim Özdemir ve bireysel otobüsçü Zeki Şimşek ve Hasan Orhan katıldılar.

Mercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satış Kısım Müdürü Burak Batumlu tören sırasında yaptığı konuşmada, “Can Dersim Tunceliler firması ile Gelecek Otomotiv Erzurum bayimizin toplam 14 adetlik Travego S anlaşmasına bağlı olarak ilk 5 adet Travego S aracın teslimat törenini yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Uzun yıllardır araç yatırımlarında markamızı tercih eden Can Dersim Tunceliler firmasına teşekkür ediyor ve teslimatını gerçekleştirdiğimiz Travego S serisi araçlarımızın müşterimize bol kazanç sağlamasını temenni ediyoruz.” dedi. 

Can Dersim Tunceliler Şirket Ortağı Kazım Aslan ise tören sırasında yaptığı konuşmada “Firmamız adına 2013 yılında 11 adet 2011 model Travego 15 SHD araçlarımızı takasa verip yerine 16 adet Travego 15 SHD almıştık. Bu yıl ise 2013 model araçlarımızı takasa verip yerine 2015 model TravegoS 15 SHD aldık. Hedefimiz araç filomuzu genç tutmak. Tercihimizi yine Mercedes-Benz ‘den yana kullandık. Çünkü bizim için geniş servis ağı, 2. El fiyatlarının yüksek olması ve yedek parçayı kolay bulabilmek önemli etkenler. Biz yolcularımız ile aile olduğumuz için onların rahat etmeleri ve memnun olmaları bizim için çok önemli. O yüzden Mercedes-Benz markası bizim için çok önemli. Araç alımımızı yine Gelecek Erzurum bayisi ile yaptık. İyi ortak olduğumuzu düşünüyoruz. Hem bölge bayimiz olması ve hem de güçlü bir bayi olduğu için Gelecek Erzurum bayisi ile çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz.” dedi.

YORUM EKLE
banner184
SIRADAKİ HABER

banner198

banner174

banner178