banner126

Fiat’tan ticari araç alacaklara sevindirici haber geldi

Temmuz ayında Fiat ticari araç sahibi olmak isteyenler, uzun vadeli cazip kredi fırsatlarından yararlanabilecek. Tofaş’ta üretilerek dünyanın 80 ülkesine ihraç edilen yeni nesil Fiat Doblo ve Fiat Fiorino’nun yanı sıra Fiat Ducato ve Fiat Pratico modellerinden birine sahip olmak isteyen müşteriler, 20 bin TL’ye kadar 20 ay vadeye ek olarak yüzde 0 faiz avantajıyla kredi kullanma ayrıcalığına sahip olacak.

banner179
Fiat’tan ticari araç alacaklara sevindirici haber geldi
banner95

Temmuz ayında Fiat Doblo, Fiat Fiorino, Fiat Ducato ve Fiat Pratico modellerinden birini satın almak isteyenler, Fiat ve Koç Fiat Kredi iş birliğiyle sunulan 20 bin TL’ye kadar 20 ay vadeyle ve yüzde 0 faiz avantajıyla kredi kullanma ayrıcalığına sahip oluyorlar.

Tüm ticari araç modelleri için daha uzun vadedeli kredi kullanmak isteyen müşterilerini  de unutmayan Fiat; Doblo, Fiorino ve Pratico model araçlarda 40 bin TL’ye kadar yüzde  0.99 faiz oranı ve 48 ay vadeyle kredi kullanma imkanı, Ducato model araçlar için ise yüzde 0.99 faiz ve 48 ay vadeyle 50 bin TL’ye kadar kredi kullanabilme fırsatı da sağlıyor.

 

 

banner191
YORUM EKLE
banner160
SIRADAKİ HABER

banner198

banner174

banner178