banner201

Evona, 6 adet Iveco X-Way aldı

banner250

Evona Yapı Sanayi ve Ticaret 6 adet Iveco X-Way off-road çekiciyi Iveco Yetkili Satıcısı Genpar’dan teslim aldı. Araçlar yapılan törenle Genpar Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Ayaz ve Satış Müdürü Bahri Üçüncü tarafından Evona firma sahibi Akif Şahin’e teslim edildi.

banner242
Evona, 6 adet Iveco X-Way aldı
banner231

Genpar Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Ayaz, “Evona ile epeydir görüşüyorduk bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyorum, kendilerine satış sonrasında da en iyi hizmeti vereceğiz” dedi.

Genpar Satış Müdürü Bahri Üçüncü ise “X-Way’in Iveco ürün gamına eklenmesi ile Iveco off road ağır vasıta segmentinde hafif “off road”dan ağır “off road”a kadar çok geniş bir ürün gamına sahip hale geldi. X-Way hafriyatçılar için ideal bir ürün zaten X-Way satışlarımızın yüzde 90’ının hafriyatçılara yönelik olmasını bekliyoruz. Özellikle hafriyatda müşteri “on road” çekici tercih ediyordu ancak bu araçlar yükleme ve boşaltma sahalarına girdiğinde sorunlar yaşanıyordu, şimdi X-Way çekici hem çelik tampon ve kalın şasisi ile hem bir “off road” kadar sağlam hem de uzun yolda bir “on-road” çekici konforuna sahip. X-Way’ler diğer IVECO kamyonlarında olduğu gibi rejenarasyon gerektirmeyen SCR sistemine sahipler” dedi.

Evona firma sahibi Akif Şahin ise konuşması sırasında kendilerinin Evona markası ile çeşitli inşaat projelerinin olduğunu satın aldıkları X-WAY çekicilerin Istanbul içindeki hafriyat işleri için en uygun araç olduğunu ifade etti.

banner95

Mutlu Doğan

YORUM EKLE
banner244
SIRADAKİ HABER

banner174

banner246

banner178