banner201

Euro Truck Simulator 2 PC oyununun yeni kahramanı; Renault Trucks

banner250

Renault Trucks, yeni T ve T High modellerini, Euro Truck Simulator 2 oyunu ile tanıtıyor. 6 Nisan'dan itibaren, Renault Trucks T ve T High 2021’in kabininde koltuğa oturabilir, sürücü kabininin yeni ergonomisini test edebilir ve şehir içi, şehirlerarası yollarda veya uluslararası otoyollarda kamyonun konforunu deneyimleyebilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 PC oyununun yeni kahramanı; Renault Trucks
banner231

Bunun için tek yapmanız gereken dünya çapında 9 milyondan fazla oyuncunun keyif aldığı Euro Truck Simulator 2 PC oyununa giriş yapmak veya sosyal ağlarda #renaulttrucksevolution etiketini takip ederek diğer oyuncuların sürüş deneyimlerini paylaşmak.

Bu akşam Orta Avrupa Saati 18:00’da (Türkiye Saati ile 19 :00’da), SCS Software şirketi, Twitch hesaplarında (https://www.twitch.tv/scssoftware) canlı olarak Renault Trucks T 2021 test sürüşü ve Renault Trucks Tasarım Direktörü Paul Daintree ile yine canlı bir buluşma gerçekleştirecek.

YENİ! Oyun içinde uluslararası tasarım yarışması

banner95

Renault Trucks, Euro Truck Simulator 2 oyunu içinde bir tasarım yarışması da düzenliyor. Oyuncular, oyunun özelleştirme aracı ile kendi Renault Trucks T High modellerini tasarlamaya davet ediliyor. Renault Trucks Tasarım ekibi tarafından seçilecek En İyi Tasarım, birkaç hafta içerisinde gerçek bir kamyon üzerinde sergilenecek.

Renault Trucks, Euro Truck Simulator 2 PC oyununa giriş yapmak için :

https://store.steampowered.com/app/227300/Euro_Truck_Simulator_2/?utm_source=rt_evo 

Hasan Karakurt

YORUM EKLE
YORUMLAR
eren akbayrak
eren akbayrak - 13 ay Önce

oynu yüklüce

Teke
Teke - 9 ay Önce

Yfjgf

SIRADAKİ HABER

banner174

banner178