Doktor'un tercihi DAF

Doktor Uluslararası Taşımacılık 3 adet DAF XF105.460 Optimizer’ı DAF-TIRSAN Otomotiv Samandıra lokasyonunda düzenlenen törenle teslim aldı. Törende Doktor Uluslararası Taşımacılık Yönetim Kurulu Başkanı Murat Polat ve Yönetim Kurulu Üyesi Arkın Kılıç araçlarını DAF-TIRSAN Otomotiv Hadımköy Satış Yöneticisi Özgür Ayçiçek’ten teslim aldı.

Doktor'un tercihi DAF
banner95

Doktor Uluslararası Taşımacılık Yönetim Kurulu Başkanı Murat Polat törende yaptığı açıklamada ‘DAF çekicileri tercih sebebimiz şoförlerimizden gelen yoğun taleptir. Şoförlerimiz ve biz araçların yakıt tasarrufunda gösterdiği performanstan oldukça memnunuz. Bu nedenle DAF çekicileri satın alma kararı verdik’ dedi.

Almanya’ya yapılan parsellerde çok iddialı olduklarını belirten Polat ‘Tabii ki bu iddiamız firmamıza daha fazla iş olanağı getiriyor. Bu sayede yatırımlarımız da sürekli devam ediyor. İvmemiz hep yukarı doğru, daha iyi olabilmektir.  Bunun için de sürekli olarak işimize yatırım yapıyoruz. Müşterilerimize daha kaliteli hizmet verebilmek adına çalışıyoruz ve müşterilerimizin memnuniyetini arttırabilmek amacıyla filomuzu yeniliyoruz ve büyütüyoruz’ dedi.

Ağırlıklı olarak yurtdışına tekstil ve makina taşımacılığı yapan Doktor Uluslararası Taşımacılık Almanya, Hollanda ve Belçika’ya lojistik hizmeti vermektedir. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71