DAF’ın yeni bayisi Atılım Otomotiv oldu

Yıla hızlı bir giriş yapan DAF, servis noktası olarak faaliyet gösteren Atılım Otomotiv’I yeni bayisi olarak duyurdu.

DAF’ın yeni bayisi Atılım Otomotiv oldu
banner95

DAF Hatay’daki yeni bayisini belirledi. DAF’ın bölgede hizmet verecek yeni bayisi daha önce servis hizmeti veren Atılım Otomotiv oldu.

DAF yaptığı açılama ile yeni bayisini açıkladı:

“DAF Trucks Türkiye için 2019 yılı mükemmel bir şekilde başlıyor. Daha önceden servis noktamız olan Atılım Otomotiv Bayi ağımıza katılıyor ve kendisine “hoşgeldin” diyoruz.

DAF Trucks Türkiye kararlı bir şekilde son 3 yıldır pazar stratejisini geliştirmektedir. DAF Trucks Türkiye için Atılım Otomotiv, Hatay bölgesindeki en iyi servis istasyonudur. Müşterilerilerimize verilen servis seviyesi yüksektir ve bilgi derecesi Euro6 seviyesine kadar ulaşmaktadır. Müşterisine en iyi hizmeti veren Atılım Otomotiv artık bu müşterilerine de araç tedariğinde bulunabilecektir. Bu işbirliği, DAF Trucks Türkiye'nin Türkiye’nin güneyindeki satış ağını güçlendirmiştir. DAF Trucks Türkiye genç, gelişmekte ve umut verici olan Türkiye’deki bayi ağını 2019’ da daha da güçlendirmeyi planlamakta ve bu büyümeyi destekleyecek doğru ulaşım çözümlerine sahiptir.”

DAF Trucks Türkiye :

Amerikan PACCAR Inc iştiraki olan DAF Trucks N.V.’ nin Türkiye satış birimi - Istanbul Ataşehir'de bulunmakta olup, gelişmiş tasarımı, düşük işletme maliyetleri ve üst düzey sürücü konforu ile tanınan çok ödüllü araç çeşitlerini sunmaktadır. DAF aynı zamanda lider bir servis sağlayıcısı ve PACCAR Parts'ın birinci sınıf bir parça teslimat hizmetidir. DAF'ın operatörlere olan taahhüdü, yüksek standartlarda danışmanlık, servis ve uzmanlık sunan özel, iyi eğitimli bayi ağıyla desteklenmektedir.

Atılım Otomotiv:

1980 yılında Hatay'da Orhan Mengüllüoğlu tarafından kurulmuştur. Otomotiv sektöründe uzun yıllara dayanan hizmet tecrübesine sahip olduğu için müşteriler Atılım Otomotiv'e güvenmekte, Antakya'ya ve yakın şehirlere hizmet vermektedir. DAF Trucks Turkiye'nin yetkili servisi haline gelen şirketin, ulaşım sektöründe de hizmet veren otobüsleri bulunmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019, 11:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tuncay HÜZMELİ
Tuncay HÜZMELİ - 8 ay Önce

Hayırlı uğurlu olsun Başarınızın devamını diliyorum

Aydın  Türkyılmaz
Aydın Türkyılmaz - 8 ay Önce

Hayırlı olsun ikinci el araclariniz varmi tel 05356433808

Sevim mengüllüoğlu
Sevim mengüllüoğlu - 8 ay Önce

Hayırlı uğurlu olsun.Başarılarınızın devamını diliyorum.

Hasan kuş
Hasan kuş - 8 ay Önce

Bu başarılarınızın devamını diliyorum orhan usta mengüllü oğlu bey

SIRADAKİ HABER

banner91

banner71