banner126

DAF Trucks, Gaziantep’te yeni servis modeli ile hizmette

DAF Trucks Türkiye hizmet ağını genişletmeye devam ediyor. DAF Trucks ve Gaziantep ProPratik Elbeyli arasında yapılan TRP+ anlaşması ile DAF araçlara her türlü servis hizmeti sağlanacak.

banner132
DAF Trucks, Gaziantep’te yeni servis modeli ile hizmette
banner95

DAF müşterilerinin sorunsuz ve hızlı hizmet almalarını sağlamak için bir süre önce tanıttığı TRP+ servis modelini devreye almaya devam ediyor. Her türden tır ve karavan servisinin olduğu çok amaçlı bir ağır ticari taşıt servisi olan TRP+ Gaziantep’te hizmete sunuldu. Gaziantep ProPratik Elbeyli ile varılan işbirliği ile hayata geçen servis hizmeti ile DAF araçlarına her türlü servis hizmet sağlanacak.

Brisa’nın bir ilke daha imza atarak ticari araç ve filolarının lastik, bakım gibi ihtiyaçlarını tek çatı altında, yüksek kalite güvencesiyle karşılamak amacıyla hayata geçirdiği ağır vasıta servis zinciri ProPratik ile varılan işbirliği DAF’ın gücünü daha da artıracak.

Soldan sağa: Gregor van der Mark (Genel Mudur, DAF Trucks Turkey), Mehmet Fadıl Elbeyli, (Propratik Elbeyli Kurucusu), Bahadir Tuncer (Servis Müdürü, DAF Trucks Turkey), Bulent Ozdayı (Servis Müdürü, Propratik Elbeyli) Burhan Elbeyli (Propratik Elbeyli CEO’su)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner91

banner104